Klimatyzator ścienny AUX C-Pro Grey AUX-09CPRO 2,7 kW
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klimatyzator ścienny AUX C-Pro Grey AUX-09CPRO 2,7 kW
INNOWACYJNY SYSTEM NAWIEWU
Zwiększona kontrola i komfort nawiewu powietrza dzięki innowacyjnym 8645 mikrootworom w przednim panelu jednostki wewnętrznej. Podwójna żaluzja z mikrootworami w klimatyzatorze AUX C-Pro Grey pozwala na precyzyjne sterowanie nawiewem powietrza w dwóch trybach: górnego nawiewu oraz ogrzewania podłogowego.
POTRÓJNA MIKROPERFORACJA
AUX w serii C-Pro Grey , wprowadził pionierskie rozwiązanie po przez połączenie dwu osiowych łopatek oraz panelu z mikrootworami w jednym urządzeniu. Liczba mikrootworów została zwiększona do 8645, co stanowi trzykrotnie więcej niż w poprzednim modelu. Dzięki temu uzyskano większą powierzchnię do uwalniania delikatnego powiewu powietrza.
Górny nawiew
Ustawienie rolet klimatyzatora w górę kieruje wydmuchiwane powietrze w stronę sufitu i ściany zapewniając komfort termiczny w całym pomieszczeniu.
Ogrzewanie podłogowe
Ustawienie rolet klimatyzatora w dół powoduje, że ciepłe powietrze równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniu dające uczucie podobne do ogrzewania podłogowego.
Delikatny powiew
Dzięki większej liczbie mikrootworów poprawiających wydajność chłodzenia osiągnięto doskonałe połączenie mikro powiewu i wysokiej wydajności chłodzenia.
Sterylizacja w temperaturze 57°C
Podczas procesu samooczyszczania wymiennik zostaje nagrzany do temperatury 57℃ przez odpowiedni czas, eliminując drobnoustroje, bakterie i wirusy. Mechanizm sterylizacji przy użyciu temperatury 57 stopni Celsjusza stanowi kluczowy element, który przyczynia się do stworzenia wyjątkowo zdrowego i przyjemnego środowiska wewnątrz pomieszczenia.
Czujnik wilgotności
Klimatyzatory AUX C-Pro Grey są wyposażone w precyzyjny higrometr do inteligentnego wykrywania wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Jeśli wilgotność jest zbyt wysoka, częstotliwość pracy sprężarki zostaje zmniejszona, aby uniknąć kondensacji. Przy normalnej wilgotności powietrza częstotliwość sprężarki automatycznie wzrasta, aby utrzymać równowagę temperatury w pomieszczeniu.
Klasa efektywności energetycznej A+++
Najwyższa klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia. Klimatyzatory AUX C-Pro Grey osiągają wysoką klasę efektywności energetycznej A+++ dla pracy w trybie chłodzenia i A++ dla pracy w trybie ogrzewania.
Dzięki zastosowaniu wysokowydajnej sprężarki z zaawansowaną technologią inwerterową i ekologicznego czynnika chłodniczego R32, klimatyzatory AUX C-Pro Grey osiągają najwyższe parametry efektywności energetycznej. Zapewniają niezawodną, efektywną pracę przy jednoczesnym niskim zużyciu energii. Urządzenia spełniają wszystkie wymagania Unii Europejskiej dotyczące energooszczędności.
Nowa jednostka zewnętrzna
Przedni panel jednostki zewnętrznej został zaprojektowany z myślą o wydajności pracy. Okrągła kratka wentylatora została zwiększona o 10mm, co pozwoliło na poprawę wymiany powietrza o 10%.
Płyta główna zainstalowana w pozycji pionowej jest mniej podatna na wstrząsy, zbieranie kurzu, oraz uszkodzenia.
W oparciu o sztuczną inteligencję algorytmy sterujące jednostką pozwalają na niezawodną i ekonomiczną pracę klimatyzatora. Specjalnie zaprojektowane mikroprocesory w japońskim centrum badawczo-naukowym posiadają zwiększoną moc obliczeniową oraz mniejsze wymiary.
SAMOOCZYSZCZANIE 5-TEJ GENERACJI
Unowocześniony system samooczyszczania jednostki pozwala na eliminację bakterii, wirusów, roztoczy, drobnoustrojów i drobinek kurzu. Zdrowie i wygoda dla Twojej rodziny jest zagwarantowana dzięki 6-ciu stopniom samooczyszczania i sterylizacji pomagającym dostarczać czyste powietrze. Zaawansowany system sterylizacji pozwala na eliminację wirusów, bakterii, kurzu, pyłków oraz drobnoustrojów na poziomie 99.9%:
Wirus Grypy
Wirus HFMD
Bakteria Escherichia coli
Bakteria gronkowca złocistego
GRZAŁKA TACY OCIEKOWEJ
Grzałka tacy ociekowej zapobiega gromadzeniu się nadmiarowej ilości śniegu i lodu w agregacie. Dzięki temu agregat będzie działał poprawnie nawet w bardzo niesprzyjających warunkach pogodowych.
NOWY STEROWNIK BEZPRZEWODOWY
Bezprzewodowy sterownik do klimatyzatorów serii C-Smart Premium Crystal został zaprojektowany z myślą o wygodzie i ergonomii. Rozmiar wyświetlacza został zwiększony o 67%, a specjalna powłoka na wyświetlaczu zapobiega uszkodzeniom mechanicznym.
DANE TECHNICZNE


FUNKCJE C-Pro Grey





Dane techniczne
| Tryb pracy: | Chłodzenie/ Ogrzewanie/ Osuszanie / Wentylator |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie chłodzenia: | -10 °C |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie grzania: | -25 °C |
| Właściwości i funkcje: | Funkcja grzania, Sterylizacja w temperaturze 57°C, SAMOOCZYSZCZANIE 5-TEJ GENERACJI, PIONIERSKA TECHNOLOGIA MIKROOTWORÓW, INNOWACYJNY SYSTEM NAWIEWU, GRZAŁKA TACY OCIEKOWEJ |
| Kolor | Grey |
| Gwarancja: | 5 lat (pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej) |
| Wydajność chł/grz, [kW]: | 2,70 (0,60 – 4,00)/3,30 (0,80 – 4,20) |
| Zasilanie [V~,Hz,Ph]: | 1Ph/220-240V/50Hz |
| Przyłącza rur, ciecz / gaz, [cale]: | 1/4" / 3/8" |
| Dodatkowa ilość czynnika powyżej 5 mb/s, [g/mb]: | 20 |
| Wymiary, jednostka wewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 890 x 212 x 311 |
| Wymiary, jednostka zewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 710 x 280 x 530 |
| Typ czynnika: | R32 |
| Waga netto wewn/zewn, [kg]: | 9,5 / 24,5 |
| Typ sprężarki: | Rotacyjna DC |
| Do powierzchni | 25 m² |
| Moc urządzenia | 2,7 kW |
| Klasa energ. Chłodzenie | A+++ |
| Klasa energ. Grzanie | A++ |
| Sterowanie Wi-Fi | Tak |
| Grzanie przy | -25°C |
| Grzałka tacy ociekowej | Tak |
| Wykończenie | Połysk |
| Szerokość jedn. wew. | 89 cm |

