Klimatyzator ścienny AUX C-Smart Premium Onyx AUX-12CCB 3,5 kW
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klimatyzator ścienny AUX C-Smart Premium Onyx AUX-12CCB 3,5 kW
KLASA EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ A+++
Najwyższa klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia. Klimatyzatory AUX C-Smart Premium Onyx osiągają wysoką klasę efektywności energetycznej A+++ dla pracy w trybie chłodzenia i A++ dla pracy w trybie ogrzewania.
Dzięki zastosowaniu wysokowydajnej sprężarki z zaawansowaną technologią inwerterową i ekologicznego czynnika chłodniczego R32, klimatyzatory AUX C-Smart Premium Onyx osiągają najwyższe parametry efektywności energetycznej. Zapewniają niezawodną, efektywną pracę przy jednoczesnym niskim zużyciu energii. Urządzenia spełniają wszystkie wymagania Unii Europejskiej dotyczące energooszczędności.
INNOWACYJNY SYSTEM NAWIEWU
Klimatyzatory serii C-Smart Premium Onyx zostały zaprojektowane z myślą o redukcji efektu podmuchu powietrza. Dzięki innowacyjnemu systemowi mikrootworów oraz wyprofilowanych żaluzjach powietrze jest wydmuchiwane bez efektu podmuchu.
PIONIERSKA TECHNOLOGIA MIKROOTWORÓW
Aby zapewnić niespotykany komfort nawiewu powietrza AUX zaprojektował obudowy jednostek wewnętrznych oraz rolety w taki sposób, aby wyeliminować uczucie podmuchu. Stało się to możliwe dzięki 2430 mikrootworom w klimatyzatorze C-Smart Premium Onyx. Wydmuchiwane powietrze zostaje rozproszone zapewniając jednocześnie komfort termiczny, szybkość i precyzję w utrzymywaniu temperatury w pomieszczeniu.
SAMOOCZYSZCZANIE 5-TEJ GENERACJI
Unowocześniony system samooczyszczania jednostki pozwala na eliminację bakterii, wirusów, roztoczy, drobnoustrojów i drobinek kurzu. Zdrowie i wygoda dla Twojej rodziny jest zagwarantowana dzięki 6-ciu stopniom samooczyszczania i sterylizacji pomagającym dostarczać czyste powietrze. Zaawansowany system sterylizacji pozwala na eliminację wirusów, bakterii, kurzu, pyłków oraz drobnoustrojów na poziomie 99.9%:
Wirus Grypy
Wirus HFMD
Bakteria Escherichia coli
Bakteria gronkowca złocistego
Sterylizacja w temperaturze 57°C
Wymiennik utrzymuje wysoką temperaturę na poziomie 57°C przez odpowiedni czas tak, aby zapewnić najlepszy efekt sterylizacji eliminując drobnoustroje, bakterie oraz wirusy.
Sterylizacja lampą UV
Lampa UV skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy i szkodliwe substancje z powietrza dzięki czemu powietrze w pomieszczeniu będzie najwyższej jakości. Sterylizacja UV w 99% hamuje rozwój wirusów, grzybów i drobnoustrojów poprzez efektywną dezynfekcję. Klimatyzatory C-Smart wyposażone są w lampy UV, które gwarantują czyste i zdrowe powietrze. Jest to funkcja szczególnie polecana alergikom oraz osobom podatnym na infekcje.
ZAKRES USTAWIENIA TEMPERATURY
System kontroli ustawienia temperatury pozwala na ustawienie zakresu w przedziale od 16 do 32 stopni Celsjusza.
Po wciśnięciu kombinacji przycisków na sterowniku bezprzewodowym i ustaleniu zakresu temperatur klimatyzator może pracować jedynie w przedziale wybranym przez użytkownika.
Funkcja ta jest szczególnie przydatna w wynajmowanych pomieszczeniach oraz nieruchomościach, gdzie konieczne jest ustalenie zakresu temperatur.
NOWA JEDNOSTKA ZEWNĘTRZNA
Przedni panel jednostki zewnętrznej został zaprojektowany z myślą o wydajności pracy. Okrągła kratka wentylatora została zwiększona o 10mm, co pozwoliło na poprawę wymiany powietrza o 10%. Płyta główna zainstalowana w pozycji pionowej jest mniej podatna na wstrząsy, zbieranie kurzu, oraz uszkodzenia. W oparciu o sztuczną inteligencję algorytmy sterujące jednostką pozwalają na niezawodną i ekonomiczną pracę klimatyzatora. Specjalnie zaprojektowane mikroprocesory w japońskim centrum badawczo-naukowym posiadają zwiększoną moc obliczeniową oraz mniejsze wymiary.
GRZAŁKA TACY OCIEKOWEJ
Grzałka tacy ociekowej zapobiega gromadzeniu się nadmiarowej ilości śniegu i lodu w agregacie. Dzięki temu agregat będzie działał poprawnie nawet w bardzo niesprzyjających warunkach pogodowych.
NOWY STEROWNIK BEZPRZEWODOWY
Bezprzewodowy sterownik do klimatyzatorów serii C-Smart Premium Onyx został zaprojektowany z myślą o wygodzie i ergonomii. Rozmiar wyświetlacza został zwiększony o 67%, a specjalna powłoka na wyświetlaczu zapobiega uszkodzeniom mechanicznym.
Funkcja IFEEL precyzyjnie dopasowuje temperaturę nawiewu powietrza w oparciu o informacje pobierane ze sterownika.
WBUDOWANY MODUŁ STEROWANIA WI-FI
Wbudowany moduł Wi-Fi pozwala na sterowanie pracą klimatyzatora z poziomu smartfona, tabletu lub komputera połączonego z Internetem, z dowolnego miejsca na świecie.
TECHNOLOGIA SZYBKIEGO CHŁODZENIA I OGRZEWANIA
Dzięki zastosowaniu sprężarki z technologią inwerterową, układ klimatyzacyjny może w krótkim czasie osiągnąć pełną wydajność i zapewnić szybkie otrzymanie zadanej temperatury w pomieszczeniu. W oparciu o sztuczną inteligencję algorytmy sterujące jednostką pozwalają na niezawodną i ekonomiczną pracę klimatyzatora. Specjalnie zaprojektowane mikroprocesory w japońskim centrum badawczo-naukowym posiadają zwiększoną moc obliczeniową oraz mniejsze wymiary.
DANE TECHNICZNE



FUNKCJE C-SMART Premium Onyx




Dane techniczne
| Tryb pracy: | Chłodzenie/ Ogrzewanie/ Osuszanie / Wentylator |
| Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: | 20 – 42 |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie chłodzenia: | -10 °C |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie grzania: | -30 °C |
| Właściwości i funkcje: | Funkcja grzania, Sterylizacja w temperaturze 57°C, SAMOOCZYSZCZANIE 5-TEJ GENERACJI, PIONIERSKA TECHNOLOGIA MIKROOTWORÓW, INNOWACYJNY SYSTEM NAWIEWU, GRZAŁKA TACY OCIEKOWEJ |
| Kolor | Czarny |
| Poziom hałasu jednostki zewnętrzny [dB]: | 51 |
| Gwarancja: | 5 lat (pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej) |
| Wydajność chł/grz, [kW]: | 3,50 (0,65 – 4,10)/4,20 (0,93 – 4,20) |
| Zasilanie [V~,Hz,Ph]: | 1Ph/220-240V/50Hz |
| Przyłącza rur, ciecz / gaz, [cale]: | 1/4" / 3/8" |
| Dodatkowa ilość czynnika powyżej 5 mb/s, [g/mb]: | 20 |
| Wymiary, jednostka wewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 834 x 202 x 299 |
| Wymiary, jednostka zewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 710 x 280 x 530 |
| Typ czynnika: | R32 |
| Waga netto wewn/zewn, [kg]: | 8,5 / 24,5 |
| Typ sprężarki: | Rotacyjna DC |
| Do powierzchni | 35 m² |
| Moc urządzenia | 3,5 kW |
| Klasa energ. Chłodzenie | A+++ |
| Klasa energ. Grzanie | A++ |
| Sterowanie Wi-Fi | Tak |
| Lampa UV | Tak |
| Grzanie przy | -30°C |
| Grzałka tacy ociekowej | Tak |
| Wykończenie | Połysk |
| Szerokość jedn. wew. | 84 cm |

