Klimatyzator ścienny AUX HALO DELUXE AUX-12HE 3,6 kW
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HALO DELUXE
Ekskluzywna linia HALO skierowana do wielbicieli luksusu. Minimalizm w doskonałym wydaniu. Stworzone z myślą o nowoczesnych wnętrzach.
KLIMATYZACJA, KTÓRA DBA O TWOJE ZDROWIE
- Jonizator powietrza Jedna z kluczowych funkcji wpływająca korzystnie na nasz nastrój, samopoczucie oraz koncentrację podczas pracy czy nauki. Jonizator wyrównuje poziom jonów dodatnich i ujemnych w pomieszczeniu, dzięki czemu zapobiega rozwojowi wirusów, grzybów i bakterii. Ponadto neutralizuje alergeny oraz nieprzyjemne zapachy.
- Filtr PM 2.5 Według Światowej Organizacji Zdrowia długotrwałe narażenie na działanie pyłu zawieszonego PM2,5 skutkuje skróceniem średniej długości życia. Klimatyzatory Halo wyposażone zostały w filtr PM2,5, który wyłapuje unoszące się w powietrzu drobne cząsteczki pyłów i usuwa 99,9% tych zanieczyszczeń, zapewniając czyste i zdrowe powietrze.
- Filtr antybakteryjny Niezastąpiony w walce z każdym rodzajem bakterii i chorobotwórczych drobnoustrojów, które zatrzymywane są na antybakteryjnej powłoce umieszczonej na powierzchni filtra. Dzięki znajdującym się tu bakteriobójczym substancjom, ich rozwój zostaje zahamowany.
- Filtr o wysokiej gęstości Klimatyzator wyposażony jest w filtr o zwiększonej gęstości, który skutecznie zatrzymuje zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu, między innymi cząsteczki kurzu i pyłu.
HALO W DZIEŃ I W NOCY
- Tryb nocny Automatyczna regulacja temperatury podczas snu. Klimatyzator podczas dwóch pierwszych godzin pracy w trybie chłodzenia podnosi nastawioną temperaturę o 1°C na godzinę (w trybie ogrzewania obniża temperaturę w tym samym tempie). Przez 5 następnych godzin utrzymuje osiągniętą temperaturę na stałym poziomie, po czym klimatyzator wyłącza się.
- Funkcja „I FEEL” Inteligentny odczyt temperatury „I FEEL” umożliwiający idealne dopasowanie temperatury do warunków panujących w pomieszczeniu.
- Tryb cichej pracy Wyjątkowo cichy tryb pracy, w którym jednostka wewnętrzna klimatyzatora pracuje ze zredukowanym poziomem ciśnienia akustycznego, zapewniając optymalne warunki bez zbędnego hałasu.
- Tryb ogrzewania Tryb ogrzewania umożliwia korzystanie z klimatyzatora przez cały rok, nawet w chłodniejszych miesiącach. Dzięki pompie ciepła, urządzenie może ogrzewać powietrze w pomieszczeniu, będąc alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.
STEROWANIE KLIMATYZATOREM Z KAŻDEGO MIEJSCA NA ŚWIECIE
- Klimatyzatory Halo oraz Halo Deluxe w standardzie posiadają wbudowany moduł WI-FI.
- Aplikacja posiada ogromną ilość funkcji, między innymi programator czasowy, dzięki czemu nie ma konieczności zakupu dodatkowych sterowników.
- Sterowanie klimatyzatorem za pomocą aplikacji jest proste i przyjemne.
DLACZEGO CZYNNIK CHŁODNICZY R32?
Dlaczego R32?
- Niski współczynnik GWP - 675,
czyli nie niszczy warstwy ozonowej. - Podlega recyklingowi,
czyli może zostać użyty ponownie. - Wysoka wydajność,
czyli o 30% mniej czynnika w instalacji. - Większa efektywność energetyczna,
czyli oszczędność. - Mała toksyczność,
czyli bezpieczeństwo użytkowania.
INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA
Inwerterowa sprężarka rotacyjna
- Klimatyzatory Halo oraz Halo Deluxe zaprojektowane zostały w oparciu o najnowszą myśl technologiczną. Jednym z przełomowych rozwiązań jest technologia inwerterowa, która gwarantuje bezawaryjną i wydajną pracę. Najwyższe parametry techniczne połączone z większą efektywnością energetyczną przekładają się bezpośrednio na niższe koszty eksploatacji oraz długą żywotność urządzeń.
Rewolucja w klimatyzacji: nawiew powietrza 4D
- Ruchome poziome i pionowe żaluzje nawiewne mogą poruszać się automatycznie w czterech kierunkach, zapewniając wielokierunkowe oraz równomierne rozprowadzenie klimatyzowanego powietrza w całym pomieszczeniu.
HALO - PONADCZASOWA I STYLOWA BIEL
Solidna konstrukcja zamknięta w zgrabnej obudowie. Delikatna stylistyka i unikalne wzornictwo ozdobią zarówno tradycyjne jak i nowoczesne wnętrza.
HALO DELUXE - KWINTESENCJA ELEGANCJI I STYLU
Smukła czarna obudowa z lustrzanym panelem dekoracyjnym przełamana srebrnymi profilami doda charakteru każdemu wnętrzu. Perfekcja w każdym detalu.



Dane techniczne

Dane techniczne
| Tryb pracy: | Auto, Cichy, Uśpienie |
| Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: | 38/32/29/23/20 |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie chłodzenia: | -10 °C |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie grzania: | -20 °C |
| Właściwości i funkcje: | Funkcja grzania |
| Kolor | Czarny |
| Poziom hałasu jednostki zewnętrzny [dB]: | 42 |
| Jonizacja: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat (pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej) |
| Wydajność chł/grz, [kW]: | 3,60 / 3,80 |
| Zasilanie [V~,Hz,Ph]: | 220-240, 50, 1 |
| Do powierzchni | 35 m² |
| Moc urządzenia | 3,5 kW |
| Klasa energ. Chłodzenie | A++ |
| Klasa energ. Grzanie | A+ |
| Sterowanie Wi-Fi | Tak |
| Jonizator | Tak |
| Grzanie przy | -20°C |
| Wykończenie | Połysk |
| Szerokość jedn. wew. | 79 cm |

