Klimatyzator ścienny AUX Q-Smart Eco AUX-12QG 3,5 kW
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klimatyzator ścienny AUX Q-Smart Eco AUX-12QG 3,5 kW
Q-Smart Eco
Ekonomiczna seria urządzeń odpowiednia do każdego typu pomieszczenia. Wyjątkowe funkcje zapewniają wygodne użytkowanie urządzenia. Elegancka obudowa z wycięciami w kształcie diamentów po bokach dodaje urządzeniu szyku.
STYLISTYKA I EKONOMICZNA PRACA
Podstawowy model w gamie urządzeń AUX do zastosowań mieszkaniowych, Q-Smart Eco zaskakuje liczbą funkcji – oferuje między innymi funkcję samooczyszczania, tryb turbo, programator czasowy, funkcję inteligentnego odczytu temperatury „I FEEL”, sterylizację UV i sterowanie WiFi.
ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ
Technologia inwerterowa i klasa energetyczna A++ gwarantują wysoką energooszczędność i niezawodność.
ZMYWALNY FILTR POWIETRZA
Zmywalny filtr powietrza w klimatyzatorze pokojowym to element, który pomaga w utrzymaniu czystości powietrza, zatrzymując kurz, sierść, pyłki i inne zanieczyszczenia. Regularne czyszczenie filtra jest kluczowe dla prawidłowego działania klimatyzatora oraz dla zdrowia domowników.
FILTR ANTYBAKTERYJNY
Niezastąpiony w walce z każdym rodzajem bakterii i chorobotwórczych drobnoustrojów, które zatrzymywane są na antybakteryjnej powłoce umieszczonej na powierzchni filtra. Dzięki znajdującym się tu bakteriobójczym substancjom, ich rozwój zostaje zahamowany.
FILTR O WYSOKIEJ GĘSTOŚCI
Klimatyzator Q-Smart Eco wyposażony jest w filtr o zwiększonej gęstości, który skutecznie zatrzymuje zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu, między innymi cząsteczki kurzu i pyłu.
DODATKOWE FILTRY POWIETRZA
Dodatkowe filtry powietrza w klimatyzatorach pokojowych mogą znacząco poprawić jakość powietrza w pomieszczeniu, redukując zanieczyszczenia, alergeny i nieprzyjemne zapachy.
STERYLIZACJA LAMPĄ UV
Lampa UV skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy i szkodliwe substancje z powietrza dzięki czemu powietrze w pomieszczeniu będzie najwyższej jakości. Sterylizacja UV w 99% hamuje rozwój wirusów, grzybów i drobnoustrojów poprzez efektywną dezynfekcję. Klimatyzatory Q-Smart Eco wyposażone są w lampy UV, które gwarantują czyste i zdrowe powietrze. Jest to funkcja szczególnie polecana alergikom oraz osobom podatnym na infekcje.
STERYLIZACJA W TEMPERATURZE 57°C
Wymiennik utrzymuje wysoką temperaturę na poziomie 57°C przez odpowiedni czas tak, aby zapewnić najlepszy efekt sterylizacji eliminując drobnoustroje, bakterie oraz wirusy.
WBUDOWANY MODUŁ WI-FI
Klimatyzatory serii Q-Smart Eco posiadają wbudowany w standardzie moduł WI-FI z programatorem tygodniowym. WI-FI to wygodne rozwiązanie dla użytkowników smartfonów, tabletów oraz komputerów umożliwiające sterowanie klimatyzacją z każdego miejsca przez całą dobę. Aplikacja posiada ogromną ilość funkcji, między innymi programator czasowy, dzięki czemu nie ma konieczności zakupu dodatkowych sterowników. Sterowanie klimatyzatorem za pomocą aplikacji jest proste i przyjemne.
FUNKCJE ZAPEWNIAJĄCE KOMFORT
TRYB CICHEJ PRACY
Wyjątkowo cichy tryb pracy, w którym jednostka wewnętrzna klimatyzatora pracuje ze zredukowanym poziomem ciśnienia akustycznego, zapewniając optymalne warunki bez zbędnego hałasu.
FUNKCJA I FEEL
Inteligentny odczyt temperatury „I FEEL” umożliwiający idealne dopasowanie temperatury do warunków panujących w pomieszczeniu.
TRYB PRACY NOCNEJ
Klimatyzator podczas dwóch pierwszych godzin pracy w trybie chłodzenia podnosi nastawioną temperaturę o 1°C na godzinę (w trybie ogrzewania obniża temperaturę). Przez 5 następnych godzin utrzymuje osiągniętą temperaturę na stałym poziomie, po czym klimatyzator wyłącza się.
TRYB OSUSZANIA
W trybie osuszania klimatyzator obniża poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu do optymalnej wartości, automatycznie dobierając temperaturę i wielkość przepływu powietrza tak, aby osiągnąć najlepsze warunki dla osuszania. Zapobiega to rozwojowi grzybów, pleśni i bakterii.
Klimatyzacja AUX, klimatyzacja AUX z montażem, montaż klimatyzacji AUX Q-Smart Eco AUX-12QG 3,5 kW Warszawa, klimatyzacja AUX Q-Smart Eco z montażem
DANE TECHNICZNE





Dane techniczne
| Tryb pracy: | Auto, Cichy, Uśpienie |
| Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: | 38/32/29/23/20 |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie chłodzenia: | -10 – 46 °C |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie grzania: | -15 – 24 °C |
| Właściwości i funkcje: | STERYLIZACJA LAMPĄ UV, FILTR O WYSOKIEJ GĘSTOŚCI, FILTR ANTYBAKTERYJNY, ZMYWALNY FILTR POWIETRZA, STERYLIZACJA W TEMPERATURZE 57°C, TRYB PRACY NOCNEJ, FUNKCJA I FEEL, TRYB CICHEJ PRACY |
| Kolor | Biały |
| Poziom hałasu jednostki zewnętrzny [dB]: | 52 |
| Gwarancja: | 5 lat (pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej) |
| Wydajność chł/grz, [kW]: | 3,50 (0,80 – 4,10) / 3,80 (1,00 – 4,20) |
| Zasilanie [V~,Hz,Ph]: | 1Ph/220-240V/50Hz |
| Przyłącza rur, ciecz / gaz, [cale]: | 1/4" / 3/8" |
| Dodatkowa ilość czynnika powyżej 5 mb/s, [g/mb]: | 20 |
| Wymiary, jednostka wewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 762 x 200 x 295 |
| Wymiary, jednostka zewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 710 x 280 x 530 |
| Typ czynnika: | R32 |
| Waga netto wewn/zewn, [kg]: | 8 / 21 |
| Typ sprężarki: | Rotacyjna DC |
| Do powierzchni | 35 m² |
| Moc urządzenia | 3,5 kW |
| Klasa energ. Chłodzenie | A++ |
| Klasa energ. Grzanie | A+ |
| Sterowanie Wi-Fi | Tak |
| Lampa UV | Tak |
| Grzanie przy | -15°C |
| Wykończenie | Połysk |
| Szerokość jedn. wew. | 76 cm |

