Klimatyzator ścienny Gree Pular PRO GWH18AGD (PP18W) 5,3 kW
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klimatyzator ścienny Gree Pular PRO GWH18AGD (PP18W) 5,3 kW
Inspirowany klasyką.
Otwarty na nowoczesność Najnowsza kolekcja Pular PRO to kontynuacja kultowej już serii klimatyzatorów Pular. Przy zachowaniu prostej formy i estetyki w duchu minimal urządzenia zyskały nowy, mocny kolor i całe spektrum funkcji i udogodnień. Pular PRO to klimatyzator, który nie tylko efektywnie chłodzi, ale także wydajnie ogrzewa. Szeroki zakres temperatur pracy oraz fabryczne podgrzewanie karteru sprężarki i tacy kondensatu gwarantują niezawodne działanie nawet w skrajnych warunkach polskiego klimatu.
Wysoki poziom efektywności
Pular PRO zapewnia wysoką skuteczność i efektywność ogrzewania oraz chłodzenia pomieszczeń. Szeroki zakres temperatur pracy do -25°C dla ogrzewania i 50°C dla chłodzenia oraz fabryczne podgrzewanie tacy kondensatu gwarantują niezawodne działanie nawet w skrajnych warunkach polskiego klimatu – zarówno latem, jak i zimą!
Bogate wnętrze
Komfort w każdym zakątku klimatyzowanego pomieszczenia zapewniają automatyczne żaluzje pionowa i pozioma. Wbudowany jonizator powietrza wraz z funkcją samooczyszczania wymiennika jednostki wewnętrznej pomagają dbać o czystość powietrza w Twoim domu. Możliwość sterowania 7 biegami wentylatora, gorący start, funkcja cichej pracy – to najważniejsze z licznych zalet tego urządzenia.
Dwa oblicza designu
Obok klasycznej wersji WHITE, cenione przez wszystkich matowe wykończenie zyskało teraz szlachetną grafitową barwę, która dzięki swojej uniwersalności świetnie sprawdzi się w we wnętrzach loftowych, jak również glamour. Teraz masz wybór! Tam, gdzie biel nie idzie w parze z wizją Twojego wnętrza, postaw na Pular PRO DARK.
Komfort
- Tryb cichej pracy urządzenia.
- Urządzenie wyposażone w 7 biegów wentylatora jednostki wewnętrznej.
- Urządzenie wyposażone w automatyczną żaluzję poziomą i pionową.
- Funkcja odczytu temperatury otoczenia z czujnika w pilocie.
- Funkcja trzech różnych trybów pracy nocnej jednostki (obniżenie nastaw temperatur zwiększające komfort).
- Funkcja ogrzewania nieużytkowanego pomieszczenia do 8°C.
- Urządzenie umożliwiające inteligentną pracę w trybie osuszania powietrza w pomieszczeniu.
Efektywna praca
- Urządzenie z technologią inwerterową pozwalającą na dokładniejsze utrzymywanie zadanej temperatury i oszczędność energii.
- Urządzenie wyposażone w elektryczne podgrzewanie karteru sprężarki/ tacy skroplin.
- Funkcja szybkiego osiągania zadanej temperatury w pomieszczeniu.
- Funkcja pozwalająca na pracę urządzenia ze zmniejszonym poborem energii elektrycznej.
Zdrowie
- Urządzenie wyposażone w jonizator powietrza zwalczający drobnoustroje.
- Możliwość doposażenia urządzenia w opcjonalne filtry powietrza.
- Funkcja automatycznego czyszczenia wymiennika jednostki wewnętrznej z zanieczyszczeń.
- Funkcja osuszania wymiennika jednostki wewnętrznej, ograniczająca rozwój drobnoustrojów.
Inteligentna praca
- Funkcja automatycznego odszraniania jednostki zewnętrznej w trybie grzania.
- Funkcja eliminująca powiewy chłodnego powietrza na początku pracy w trybie grzania.
- Funkcja samodiagnozy błędów i usterek przez urządzenie oraz wyświetlanie odpowiedniej informacji.
- Funkcja powrotu do wcześniejszego stanu pracy oraz nastaw po zaniku i przywróceniu zasilania.
Sterowanie
- Funkcja regulatora czasowego umożliwiająca nastawę automatycznego włączenia i wyłączenia urządzenia w okresie 24h.
- Możliwość sterowania urządzeniem za pomocą sterownika bezprzewodowego (pilota).
- Funkcja umożliwiająca zdalne sterowanie urządzeniem za pomocą smartfona lub tableta z dowolnego miejsca.
Dane podstawowe
Gree PULAR PRO GWH18AGD-K6DNA1E (PP18)
Wydajność chłodzenia: 1,26 / 5,3 / 6,6 kW
Pobór mocy podczas chłodzenia: 0,1 / 1,41 / 2,25 kW
Wydajność grzania: 1,4 / 5,6 / 7,5 kW
Pobór mocy podczas grzania: 0,24 / 1,33 / 2,5 kW
SEER - 7,3
SCOOP - 4,2
Klasa efektywności energetycznej chłodzenia: A++
Klasa efektywności energetycznej grzania: A+
JEDNOSTKA WEWNĘTRZNA
Przepływ powietrza: 460/520/570/610/680/750/850 m3/h
Poziom ciśnienia akustycznego: 31/32/35/37/39/41/43 dB(A)
Zakres nastawy temperatury: 16 ~ 30 ℃
Wymiary (szer. wys. głęb.): 1013 x 307 x 221 mm
Sterownik standardowy (bezprzewodowy): YAP1F7 (IR)
JEDNOSTKA ZEWNĘTRZNA
Zakres temperatur otoczenia (chłodzenie): -15 ~ 50 ℃
Zakres temperatur otoczenia (grzanie): -25 ~ 30 ℃
Elektryczna grzałka karteru sprężarki / tacy ociekowej: tak / tak
Poziom ciśnienia akustycznego: 57 db(A)
Czynnik chłodniczy (typ / ilość): R32
Całkowita długość instalacji: 25 m
Całkowita różnica wysokości: 10 m
Wymiary (szer. wys. głęb.): 958 x 660 x 40


Dane techniczne
| Tryb pracy: | Auto, Cichy, Uśpienie |
| Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: | 31/32/35/37/39/41/43 |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie chłodzenia: | -15 – 50 °C |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie grzania: | -25 – 30 °C |
| Właściwości i funkcje: | Cicha praca, 7 biegów wentylatora, Pionowa i pozioma żaluzja, Odczyt temperatury z pilota, 3 tryby snu, Utrzymanie +8°C, Osuszanie, Podgrzewanie sprężarki/tacy skroplin, Jonizator powietrza, Samooczyszczanie, Autoosuszanie, Inteligentne odszranianie |
| Kolor | Biały |
| Poziom hałasu jednostki zewnętrzny [dB]: | 57 |
| Gwarancja: | 5 lat (pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej) |
| Wydajność chł/grz, [kW]: | 1,26 / 5,3 / 6,6 kW / 1,4 / 5,6 / 7,5 kW |
| Zasilanie [V~,Hz,Ph]: | 1Ph/220-240V/50Hz |
| Przyłącza rur, ciecz / gaz, [cale]: | 1/4" / 1/2" |
| Maksymalna długość instalacji, [m]: | 25 |
| Wymiary, jednostka wewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 1013 x 221 x 307 |
| Wymiary, jednostka zewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 958 x 402 x 660 |
| Typ czynnika: | R32 |
| Waga netto wewn/zewn, [kg]: | 13 / 40,5 |
| Maksymalna różnica poziomów, [m]: | 10 |
| Do powierzchni | 60 m² |
| Moc urządzenia | 5,3 kW |
| Klasa energ. Chłodzenie | A++ |
| Klasa energ. Grzanie | A+ |
| Sterowanie Wi-Fi | Tak |
| Jonizator | Tak |
| Grzanie przy | -25°C |
| Grzałka tacy ociekowej | Tak |
| Grzałka karteru agregatu | Tak |
| Wykończenie | Matowy |
| Szerokość jedn. wew. | 102 cm |

