Klimatyzator ścienny LG DUALCOOL AI Air Premium H09S1PA 2,5 kW
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klimatyzator ścienny LG DUALCOOL AI Air Premium H09S1PA 2,5 kW
Funkcja AI Air
Doświadcz inteligentnego chłodzenia z AI
Klimatyzator LG DUALCOOL Premium AI Air wykrywa Twoją lokalizację w pomieszczeniu, sprawdza temperaturę i dostosowuje przepływ powietrza, aby zapewnić Ci komfortowe środowisko.
Soft Air
Delikatny nawiew dostosowany do Twoich potrzeb
Funkcja Soft Air przełącza na pośredni nawiew powietrza po osiągnięciu idealnej temperatury, zapewniając komfort i brak uczucia chłodu.
DUAL Vane
Idealny kierunek przepływu powietrza, komfort w każdej temperaturze
Podwójne łopatki rozprowadzają strumień powietrza w górę lub w dół, dalej i szybciej, zapewniając idealny komfort o każdej porze roku.
Wydłużone strumienie powietrza
Chłodne powietrze dociera do użytkownika nawet z drugiego końca pomieszczenia dzięki 22-metrowemu zasięgowi, o 22% dłuższemu niż w naszych poprzednich modelach.
Szybsze chłodzenie
Podwójne łopatki wysyłają chłodne powietrze w górę, aby chłodzić o 23% szybciej)bez uczucia przeciągu.
Kontrola wilgotności
Wygoda dzięki komfortowej wilgotności
Idealny nawiew, dzięki dopasowanej wilgotności. Funkcja kontroli wilgotności) pomaga utrzymać komfortowy poziom wilgotności dla preferowanej temperatury.
Sleep Timer+
Dostosowany tryb uśpienia oparty na codziennej rutynie użytkownika
Funkcja Sleep Time+ uczy się prferencji temperatury i przepływu powietrza, aby dostosować tryb snu, zapewniając spokojne wieczory.
Kompresor DUAL Inverter
Efektywność energatyczna połączona z ciepłem
Doświadcz niezawodnego ciepła dzięki naszej energooszczędnemu kompresorowi DUAL Inverter. Zachowaj komfort dzięki niskiemu zużyciu energii.
Inteligentne ogrzewanie, niższe zużycie energii
Połącz pompę ciepła z tradycyjnym grzejnikiem, aby utrzymać temperaturę i zmniejszyć zużycie energii.
Ogrzewanie AI
Szybkie ogrzewanie z inteligentnym ogrzewaniem
Ogrzewanie AI zapewnia komfort przez cały rok, ogrzewając przestrzeń o 6% szybciej, aby zapewnić wygodę o każdej porze roku.
All Cleaning
Klimatyzator LG DUALCOOL AI Air Premium
Dzięki LG ThinQ konserwacja nie wymaga wysiłku, wystarczy jedno dotknięcie, aby dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc.
Auto Clean+
Automatycznie osusza wymiennik ciepła po użyciu
Funkcja Auto Clean+ aktywuje się po użyciu, nadmuchując powietrze w celu usunięcia wilgoci. Działa do 20 minut, dostosowując głośność w celu szybszego suszenia lub cichszej pracy.
Freeze Cleaning
Łatwe czyszczenie trudno dostępnych miejsc
Tryb Freeze Cleaning ułatwia czyszczenie wnętrza klimatyzatora. Rozmrożony lód pomaga zmyć brudne zanieczyszczenia, redukując szkodliwe bakterie i zapewniając świeżość w domu.
Smart air care
Inteligentne podejście zaczyna się od LG ThinQ
Steruj klimatyzatorem i otrzymuj najnowsze powiadomienia na wygodnym urządzeniu LG ThinQ™ ).
Proste sterowanie za pomocą asystenta głosowego
Powiedz swojemu głośnikowi AI, czego potrzebujesz. Wystarczy powiedzieć „Włącz/wyłącz”, a głośnik AI wysłucha, po czym klimatyzator odpowie.



Dane techniczne
| Tryb pracy: | Auto, Cichy, Uśpienie |
| Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: | 47 / 40 / 35 / 27 / 19 |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie chłodzenia: | -15 – 48 °C |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie grzania: | -15 – 24 °C |
| Właściwości i funkcje: | powłoka ochronna Gold Fin™, AI Air, Low Heating, Auto Clean+, All Cleaning, Dual Vane, Plasmaster™ Ionizer++, Sleep Timer+, wykrywanie ludzi i otwartych okien |
| Kolor | Biały |
| Poziom hałasu jednostki zewnętrzny [dB]: | 49 |
| Gwarancja: | 3 lata (pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej) |
| Wydajność chł/grz, [kW]: | 0,89 / 2,5 / 4,0 / 0,65 / 3,2 / 5,5 |
| Zasilanie [V~,Hz,Ph]: | 1Ph/220-240V/50Hz |
| Przyłącza rur, ciecz / gaz, [cale]: | 1/4" / 3/8" |
| Dodatkowa ilość czynnika powyżej 5 mb/s, [g/mb]: | 20 |
| Przewody zasilające jednostka zewnętrzna, [il × mm²]: | 3 X 1 |
| Przewody sterujące i zasilające: jednostka zewn/wewn, [il × mm²]: | 4 X 1 |
| Maksymalna długość instalacji, [m]: | 20 |
| Wymiary, jednostka wewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 895 x 235 x 307 |
| Wymiary, jednostka zewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 770 x 288 x 545 |
| Typ czynnika: | R32 |
| Waga netto wewn/zewn, [kg]: | 12,6 / 29,9 |
| Typ sprężarki: | Podwójna rotacyjna |
| Maksymalna różnica poziomów, [m]: | 10 |
| Do powierzchni | 25 m² |
| Moc urządzenia | 2,5 kW |
| Klasa energ. Chłodzenie | A+++ |
| Klasa energ. Grzanie | A+++ |
| Sterowanie Wi-Fi | Tak |
| Jonizator | Tak |
| Grzanie przy | -15°C |
| Wykończenie | Połysk |
| Szerokość jedn. wew. | 90 cm |

