Klimatyzator ścienny Panasonic BZ KIT-BZ35-ZKE biały 3,3 kW
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klimatyzator ścienny Panasonic BZ KIT-BZ35-ZKE biały 3,3 kW, montaż klimatyzacji Panasonic Warszawa i okolice
Cechy i wyposażenie standardowe:
- Czynnik R32.
- Klasa energetyczna A++/A+ (chłodzenie/grzanie).
- Zakres temperatur pracy chłodzenie/grzanie: -10°C - +43°C/-15°C - +24°C.
- System Inverter.
- Wysokowydajna sprężarka rotacyjna Panasonic R2.
- Filtr PM2,5.
- Tryb Super Quiet - 20 dB(A).
- Żaluzje Aerowings.
- Praca w trybie chłodzenia do -10°C na zewnątrz.
- Praca w trybie ogrzewania do -15°C na zewnątrz.
- Renowacja instalacji zawierających czynnik R410A/R22.
- Funkcja usuwania nieprzyjemnych zapachów.
- Zdejmowany i zmywalny panel czołowy.
- Tryb wysokiej wydajności.
- Tryb łagodnego osuszania powietrza.
- Tryb Auto.
- Funkcja „gorącego startu”.
- Zegar czasu rzeczywistego z podwójnym programatorem WŁ./WYŁ.
- Sterownik na podczerwień z wyświetlaczem LCD.
- Zdejmowana pokrywa górna.
- Funkcja autodiagnostyki.
- Adapter interfejsu RAC do integracji z S-Link.
- Łatwe sterowanie przez system BMS.
- Gwarancja na sprężarkę - 5 lat.
Wyposażenie opcjonalne:
- Adapter Wi-Fi do inteligentnego sterowania za pośrednictwem aplikacji Panasonic Comfort Cloud - CZ-TACG1.
- Adapter interfejsu RAC do integracji z S-Link - CZ-CAPRA1.
- Sterownik indywidualny przewodowy – CZ-RD517C.
Klimatyzatory pokojowe ścienne PANASONIC - BASIC BZ
Ultrakompaktowa obudowa o szerokości zaledwie 779 mm ściennych jednostkek wewnętrznych BASIC BZ na czynnik R32, została zaprojektowana pod kątem łatwego i szybkiego montażu i bieżących czynności konserwacyjnych.
OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII:
Czynnik chłodniczy R32.
W pompach ciepła z czynnikiem chłodniczym R32 znacznie obniżyliśmy wartość współczynnika GWP (potencjał tworzenia efektu cieplarnianego). Takie rozwiązanie stanowi ważny krok w stronę ograniczania ilości gazów cieplarnianych. Skład chemiczny czynnika R32 umożliwia jego łatwy recykling.
System Inverter.
Klimatyzatory inwerterowe charakteryzują się wyższą sprawnością i zapewniają lepszy komfort. Dokładniej regulują temperaturę w pomieszczeniu i eliminując jej wahania utrzymują ją na stałym poziomie, a przy tym zużywają mniej energii elektrycznej przy znaczącym obniżeniu hałasu i wibracji.
Sprężarka rotacyjna R2 firmy Panasonic.
Sprężarka rotacyjna R2 firmy Panasonic. Wytrzymuje ekstremalne warunki pracy, charakteryzuje się wysokimi osiągami i sprawnością.
DOSKONAŁE OSIĄGI I JAKOŚĆ POWIETRZA:
Filtr PM2,5.
W powietrzu mogą znajdować się cząstki stałe (PM2,5), takie jak kurz, zanieczyszczenia, dym i kropelki cieczy. Ponieważ cząsteczki o rozmiarze 2,5 µm z łatwością dostają się do płuc, mogą powodować problemy zdrowotne.
Tryb Super Quiet.
Dzięki sprężarkom najnowszej generacji i wentylatoromo podwójnych łopatkach, jednostki zewnętrzne firmy Panasonic są jednymi z najcichszych na rynku. Pracy jednostek wewnętrznych towarzyszy niemal niesłyszalny dźwięk o poziomie głośności 20 dB(A).
Żaluzje Aerowings.
Poprawa komfortu dzięki żaluzjom Aerowings. Nawiew powietrza skierowany bezpośrednio na sufit – podwójna łopatka w jednostce wewnętrznej rozprasza je równomiernie w pomieszczeniu i zapewnia delikatne chłodzenie (efekt deszczownicy).
Renowacja instalacji zawierających czynnik R22/R410A.
System regeneracji Panasonic umożliwia wykorzystanie istniejącego orurowania R410A lub R22, o ile jestw dobrym stanie, w nowych, wysokosprawnych instalacjach z czynnikiem chłodniczym R32.
KOMPATYBILNOŚĆ:
Adapter interfejsu RAC do integracji z S-Link.
Integracja portu CZ-CNT z PACi i ECOi Integracja klimatyzatorów domowych z S-Link. Możliwość podłączenia wszystkich modeli do S-Link. Teraz możliwa jest pełna kontrola.
Moduł Wi-Fi.
System nowej generacji, umożliwiający nieskomplikowane sterowanie klimatyzacją z dowolnego miejsca, za pośrednictwem połączonego z Wi-Fi smartfona bądź tabletu z systemem Android™ lub iOS.
Łatwe sterowanie przez system BMS.
Jednostka wewnętrzna ma wbudowany port komunikacyjny umożliwiający podłączenie klimatyzatora Panasonic z systemem zarządzania budynkiem BMS i sterowanie nią z poziomu tego systemu.





Dane techniczne
| Tryb pracy: | Praca w trybie chłodzenia do -10°C na zewnątrz. Praca w trybie ogrzewania do -15°C na zewnątrz. |
| Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: | 38 / 30 / 20 |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie chłodzenia: | -10 – 43 °C |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie grzania: | -15 – 24 °C |
| Właściwości i funkcje: | Funkcja grzania, Filtr PM2,5, Żaluzje Aerowings, Funkcja usuwania nieprzyjemnych zapachów, Tryb wysokiej wydajności, Tryb łagodnego osuszania powietrza, Funkcja „gorącego startu”, Funkcja autodiagnostyki |
| Kolor | Biały |
| Gwarancja: | 5 lat (pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej) |
| Wydajność chł/grz, [kW]: | 3,30(0,85 - 3,90) / 3,70(0,80 - 4,40) |
| Zasilanie [V~,Hz,Ph]: | 1Ph/220-240V/50Hz |
| Przyłącza rur, ciecz / gaz, [cale]: | 1/4" / 3/8" |
| Zabezpieczenie, [A]: | 16 |
| Przewody sterujące i zasilające: jednostka zewn/wewn, [il × mm²]: | 4 X 1,5 |
| Wymiary, jednostka wewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 779 x 209 x 290 |
| Wymiary, jednostka zewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 780 x 289 x 542 |
| Typ czynnika: | R32 |
| Waga netto wewn/zewn, [kg]: | 8 / 25 |
| Typ sprężarki: | R2 ROTARY COMPRESSOR |
| Do powierzchni | 35 m² |
| Moc urządzenia | 3,3 kW |
| Klasa energ. Chłodzenie | A++ |
| Klasa energ. Grzanie | A+ |
| Sterowanie Wi-Fi | Nie/Opcjonalnie |
| Jonizator | Nie |
| Lampa UV | Nie |
| Grzanie przy | -15°C |
| Grzałka tacy ociekowej | Nie |
| Grzałka karteru agregatu | Nie |
| Wykończenie | Połysk |
| Szerokość jedn. wew. | 78 cm |

