Klimatyzator ścienny Toshiba Daiseikai 10 Wood RAS-B13S4KVDG-E 3,5 kW (jednostka wewnętrzna)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klimatyzator ścienny Toshiba Daiseikai 10 Wood RAS-B13S4KVDG-E 3,5 kW (jednostka wewnętrzna), montaż klimatyzacji Toshiba Warszawa i okolice
Opis
Najnowsza odsłona serii DAISEKAI 10 z drewnianą obudową pracująca na czynniku R32 łączy w sobie wysoką wydajność w trybach ogrzewania i chłodzenia wraz z wymiernymi oszczędnościami energii oraz unikalną stylistykę, która podkreśli styl każdego pomieszczenia. Daisekai 10 występuje w 3 warianach mocy chłodniczej od 2,5 kW do 5,0 kW. Klimatyzatory te pracują w wysokiej klasie energetycznej (nawet A+++/A+++) i są przystosowane do ekstremalnych warunków środowiskowych w zakresie pracy od -15°C aż do 46°C w trybie chłodzenia i od -20°C do 24°C w trybie ogrzewania.
Model dostępny w wariancie białym oraz drewnianym.
Filtr Ultra Pure zapewnia wysoką jakość oczyszczenia nawiewanego powietrza dzięki zdolności wyłapywania i wiązania zanieczyszczeń PM2.5 dodatkowo neutralizując wirusy, bakterie, pleśń oraz nieprzyjemne zapachy.
Niezwykle cicha jednostka wewnętrzna mniej niż 19dB.
Funkcja cichej pracy na zewnątrz do 40 dB. DAISEIKAI 10 jest wyposażony w aplikację funkcji sterowania Smart Sensing. Obsługiwana przez WiFi. Zaprojektuj swój własny komfort, wybierając pośredni lub bezpośredni przepływ powietrza.
-
Inteligentnie odszranianie
-
HADA Care
-
Tryb kominka




Dane techniczne
| Tryb pracy: | Auto, Cichy, Uśpienie |
| Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: | 20/41 |
| Właściwości i funkcje: | Ekskluzywny panel przedni z drewnianą, Najwyższa jakość powietrza dzięki filtrowi Ultra Pure oraz jonizatorowi plazmowemu, Inteligentne sterowanie sensoryczne, Odszranianie na żądanie, Niezwykle cicha praca, Tryb kominka, HADA Care |
| Kolor | Bronzowy |
| Jonizacja: | Plazmowy jonizator powietrza |
| Gwarancja: | 5 lat (pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej) |
| Zasilanie [V~,Hz,Ph]: | 1Ph/220-240V/50Hz |
| Przyłącza rur, ciecz / gaz, [cale]: | 1/4" / 3/8" |
| Wymiary, jednostka wewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 940 x 257 x 293 |
| Typ czynnika: | R32 |
| Waga netto wewn/zewn, [kg]: | 16 / - |
| Do powierzchni | 35 m² |
| Moc urządzenia | 3,5 kW |
| Sterowanie Wi-Fi | Tak |
| Jonizator | Tak |
| Lampa UV | Nie |
| Wykończenie | Struktura |
| Szerokość jedn. wew. | 94 cm |

