Klimatyzator ścienny Toshiba Daiseikai 10 Wood RAS-B18S4KVDG-E/RAS-18S4AVPG-E 5,0 kW
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klimatyzator ścienny Toshiba Daiseikai 10 Wood RAS-B18S4KVDG-E/RAS-18S4AVPG-E 5,0 kW, montaż klimatyzacji Warszawa i okolice
WPROWADŹ NATURĘ DO SWOJEGO WNĘTRZA – TOSHIBA DAISEIKAI
Opis
DAISEIKAI™10 DOSTOSOWANY DO DZISIEJSZYCH OCZEKIWAŃ ZRÓWNOWAŻONY POD WZGLĘDEM OCHRONY ŚRODOWISKA
ŚWIAT ZMIERZA DO ZEROWEJ EMISJI
Obecnie proces chłodzenia i ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych nie jest jedynym wyzwaniem. Globalne ocieplenie to kwestia, która dotyczy nas wszystkich, a Toshiba uznaje dekarbonizację budynków za najwyższy priorytet. Rozwiązania oparte na czynniku chłodniczym R32 proponowane przez Toshiba pomagają osiągnąć ten cel, oferując jednocześnie najwyższy komfort i doskonałą efektywność energetyczną niezależnie od pogody.
WYBIERZ PRODUKT, KTÓRY SPEŁNIA TWOJE OCZEKIWANIA W ZAKRESIE OCHRONY ŚRODOWISKA
Zrównoważony rozwój, wpływ na środowisko i zdrowy tryb życia są coraz ważniejsze dla nas wszystkich. Bądź naprawdę dumny ze swojego domu, wybierając coś więcej niż modne dekoracje. Wybierz Toshiba DAISEIKAI 10. Ten innowacyjny klimatyzator jest wyposażony w stylowe drewniane lamele, w których każda listwa ma swoje usłojenie, teksturę i odcień koloru, dzięki czemu klimatyzator jest wyjątkowy. Pozyskanie i wykorzystanie do 43% plastiku pochodzącego z recyklingu, dla konstrukcji klimatyzatora jest kolejnym znakiem naszego innowacyjnego i ekologicznego podejścia do tworzenia zdrowej przestrzeni życiowej z poszanowaniem naszej planety.
MISTRZ W KAŻDYM SEZONIE
SEER do 10.7* SCOP do 5.3*
CHŁODZENIE & OGRZEWANIE A+++/A+++
WYJĄTKOWA WYDAJNOŚĆ ENERGETYCZNA
Klasa A+++ zarówno w chłodzeniu, jak i ogrzewaniu
Zaprojektowany z myślą o wydajności, ku doskonałości, DAISEIKAI 10 uosabia niezawodność i trwałość. To jakość klimatyzacji marki Toshiba Air Conditioning, której można zaufać. Oferuje wyjątkową wydajność chłodzenia i ogrzewania.
DAISEIKAI 10 potrafi pracować nawet w najtrudniejszych warunkach.
Chłodzenie i ogrzewanie całego domu z najwyższymi wskaźnikami wydajności energetycznej dostępnymi na rynku, potwierdzone wyjątkowym współczynnikiem SEER do 10,7, zapewnia najlepszą w swojej klasie wydajność przez cały rok.
Technologia inwerterowa w połączeniu z dwu-rotacyjną sprężarką TOSHIBA maksymalizuje oszczędność energii, oferując modelem DAISEIKAI 10 największy temperaturowy zakres pracy.
DOŚWIADCZ DŹWIĘKU CISZY
Niezwykle cichy wewnątrz, mniej niż 19dB(A)*
Funkcja cichej pracy, na zewnątrz do 40dB(A)**
*Poziom ciśnienia akustycznego w odległości 1 m
**Poziom ciśnienia akustycznego dla modelu 10k. Pomiar w odległości 1m dla trybu cichego.
ULTRA CICHE JEDNOSTKI WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE
Dzięki nowemu DAISEIKAI 10 hałas nie będzie problemem. Wyjątkowo cicha jednostka wewnętrzna umożliwia obniżenie hałasu w trybie Quiet poniżej 19dB(A). Ponadto system oferuje najniższy poziom hałasu jednostki zewnętrznej na rynku* dzięki funkcji Silent jednostki skraplającej.
ZWIĘKSZ SWÓJ KOMFORT W DOMU LUB POZA NIM
Dostosuj swój komfort, znajdując najlepszy poziom chłodzenia lub ogrzewania dla swojej rodziny w dowolnym momencie, bez względu na to, gdzie jesteś. Zarówno w domu, jak i poza nim, można korzystać ze wbudowanego adaptera Wi-Fi i intuicyjnej aplikacji Toshiba Home AC Control.
Monitorowanie energii pomaga kontrolować rachunki za energię i uzyskać prawdziwe oszczędności.
Funkcje sterowania głosowego za pośrednictwem asystentów Google czy Amazon Alexa pozwalają łatwo modulować komfort ułatwiając użytkowanie
WYBIERZ INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA
INTELIGENTNE FUNKCJE DLA LEPSZEGO STYLU ŻYCIA
Przewyższanie Twoich oczekiwań zawsze było w centrum wszystkiego, co robimy w Toshiba. Ciesz się spokojem i komfortem przez cały rok dzięki stylowemu i innowacyjnemu modelowi DAISEIKAI 10.
INTELIGENTNE WYKRYWANIE
DAISEIKAI 10 jest wyposażony w aplikację funkcji sterowania Smart Sensing. Obsługiwana przez WiFi. Zaprojektuj swój własny komfort, wybierając pośredni lub bezpośredni przepływ powietrza.
MONIT RUCHU, OBECNOŚCI I AKTYWNOŚCI
- Większa oszczędność energii: funkcja wykrywania obecności jest
uruchamiana po 20 minutach i 4-godzinnej nieobecności.
- Wykrywanie wysokiej aktywności: tryb Hi-power Cooling jest
automatycznie włączany, gdy wykryty zostanie wysoki poziom
aktywności w pomieszczeniu.
STEROWANIE DOTYKIEM
Ciesz się nowym poziomem komfortu dzięki naszej aplikacji z funkcją sterowania Smart Sensing. Wystarczy dotknąć dowolnego z 15 obszarów wyświetlanych na mapie termicznej, aby zaprojektować kierunek przepływu powietrza.
NAJWYŻSZY KOMFORT
HADA Care
Unikatowy kształt i położenie żaluzji generuje pośredni przepływ powietrza do strefy przebywania. System pozwala na lepszą dystrybucję powietrza, równomierny rozkład temperatury, co przekłada się na ochronę skóry przed wysuszeniem.
Tryb kominka
Wspomożenie rozprowadzenia ciepła z kominka lub innych źródeł ciepła poprzez utrzymywanie niskiej prędkości wentylatora jednostki wewnętrznej, nawet gdy sprężarka jest wyłączona.
Odszranianie na żądanie
Naciśnij przycisk Menu i przytrzymaj go przez 5 sekund, aby usunąć lód (ustawienie jednorazowe, jeden cykl wymuszonego odszraniania).
Silne odszranianie
Unikalna funkcja Toshiba zapewniająca tryb ochrony przed silnym mrozem i bezpieczne działanie urządzenia nawet w ekstremalnych warunkach.
Inteligentne odszranianie
W celu kontynuowania cyklu ogrzewania wewnątrz domu i przyspieszenia odszraniania jednostki zewnętrznej.
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ POWIETRZA W POMIESZCZENIACH
Najnowocześniejsze technologie przyczyniające się do dobrego samopoczucia, zapewnienia zdrowego i bezpiecznego środowiska wewnętrznego.
Jonizator plazmowy
Pochłania i rozkłada dym, zapachy jedzenia i nieprzyjemne zapachy
Filtr Ultra Pure
Wychwytuje z powietrza do 94% zawieszonych cząstek stałych PM 2.5
Wymiennik Magic Coil
Specjalna powłoka lameli wymiennika ciepła pozwala na samoczynne czyszczenie i zapobiega namnażaniu się drobnoustrojów.












Dane techniczne
| Tryb pracy: | Auto, Cichy, Uśpienie |
| Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: | 22/25/44 |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie chłodzenia: | -15 – 46 °C |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie grzania: | -20 – 24 °C |
| Właściwości i funkcje: | Funkcja grzania, dwu-rotacyjną sprężarką TOSHIBA, klasa A+++ w chłodzeniu, cicha jednostka wewnętrzna, funkcje sterowania głosowego, funkcja wykrywania obecności, wykrywanie wysokiej aktywności, funkcją sterowania Smart Sensing, Jonizator plazmowy |
| Kolor | Wood |
| Poziom hałasu jednostki zewnętrzny [dB]: | 44 (min) |
| Gwarancja: | 5 lat (pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej) |
| Wydajność chł/grz, [kW]: | (0.90 - 6.0)/(0.80 - 7.20) |
| Zasilanie [V~,Hz,Ph]: | 1Ph/220-240V/50Hz |
| Przyłącza rur, ciecz / gaz, [cale]: | 1/4" / 1/2" |
| Przewody zasilające jednostka zewnętrzna, [il × mm²]: | 3 X 2,5 |
| Maksymalna długość instalacji, [m]: | 25 |
| Wymiary, jednostka wewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 940 x 257 x 293 |
| Wymiary, jednostka zewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 800 x 300 x 630 |
| Typ czynnika: | R32 |
| Waga netto wewn/zewn, [kg]: | - / 38 |
| Typ sprężarki: | Dwu-rotacyjna inverter DC |
| Maksymalna różnica poziomów, [m]: | 15 |
| Do powierzchni | 50 m² |
| Moc urządzenia | 5,0 kW |
| Klasa energ. Chłodzenie | A+++ |
| Klasa energ. Grzanie | A++ |
| Sterowanie Wi-Fi | Tak |
| Jonizator | Tak |
| Lampa UV | Nie |
| Grzanie przy | -24°C |
| Grzałka tacy ociekowej | Nie |
| Grzałka karteru agregatu | Nie |
| Wykończenie | Struktura |
| Szerokość jedn. wew. | 94 cm |

