Klimatyzator ścienny Toshiba Haori RAS-B13N4KVRG-E 3,5 kW (jednostka wewnętrzna)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klimatyzator ścienny Toshiba Haori RAS-B13N4KVRG-E 3,5 kW (jednostka wewnętrzna), montaż klimatyzacji Toshiba Warszawa i okolice
Opis
HAORI to: nieograniczone możliwości adaptacji wyglądu, doskonała wydajność, cicha praca i wiodąca jakość powietrza dla domowych systemów klimatyzacji. Ta innowacyjna jednostka klimatyzacyjna posiada bardzo atrakcyjne pokrycie tekstylne frontu, które standardowo wyposażone jest w 2 kolory (ciemno- i jasnoszary) i umożliwia zastosowanie innych opcjonalnych barw.
Wyjątkowo atrakcyjny design urządzenia
Stylowe pokrycie tekstylne frontu dostępne w wielu kolorach, które są łatwe do założenia - wystarczy odpakować i zamontować
Wysoka wydajność energetyczna – nawet A+++ w trybach chłodzenia i ogrzewania
Ultra cicha praca jednostki wewnętrznej - nawet 19 dB(A)
Poprawa jakości powietrza w pomieszczeniu dzięki Filtrowi Toshiba Ultra Pure, który wychwytuje do 94% cząstek stałych PM 2.5 oraz Jonizatorowi Plazmowemu wyłapującemu oraz neutralizującymi zanieczyszczone cząsteczki
Technologia Toshiba Magic Coil zapewnia czystość wymiennika ciepła
Luksusowy, stylowy pilot z czarną szczotkowaną fakturą, montowany na uchwycie magnetyczny, opcjonalny sterownik na podczerwień z programatorem tygodniowym
Wybór poziomu mocy urządzenia oraz tryb ECO zmniejszają rachunki za energię, przycisk Hi-Power umożliwia szybkie chłodzenie lub ogrzewanie pomieszczeń
Zastosowana innowacyjna konstrukcja nawiewu w technologii HADA-Care pozwala na utrzymanie strumienia powietrza płasko przy suficie ograniczając bezpośredni nawiew
Zintegrowane fabrycznie Wi-Fi do sterowania klimatyzatorem za pośrednictwem aplikacji Toshiba Home AC Control
Nowo wprowadzone funkcje, w tym monitorowanie zużycia energii i pełna kontrola głosowa dzięki kompatybilności z asystentem Google Home i inteligentnymi głośnikami Amazon Alexa
W zestawie: dwa tekstylne pokrowce - jasno i ciemnoszary













Dane techniczne
| Tryb pracy: | Auto, Cichy, Uśpienie |
| Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: | 19/43 |
| Właściwości i funkcje: | Wysoka wydajność energetyczna, Ultra cicha praca, Jonizator Plazmowy, Zintegrowane fabrycznie Wi-Fi, Tryb ECO, Wyjątkowo atrakcyjny design urządzenia, Stylowe pokrycie tekstylne frontu |
| Kolor | Ciemno - i Jasnoszary |
| Jonizacja: | Plazmowy jonizator powietrza |
| Gwarancja: | 5 lat (pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej) |
| Zasilanie [V~,Hz,Ph]: | 1Ph/220-240V/50Hz |
| Przyłącza rur, ciecz / gaz, [cale]: | 1/4" / 3/8" |
| Wymiary, jednostka wewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 987 x 210 x 300 |
| Typ czynnika: | R32 |
| Waga netto wewn/zewn, [kg]: | 11 / - |
| Do powierzchni | 35 m² |
| Moc urządzenia | 3,5 kW |
| Sterowanie Wi-Fi | Tak |
| Jonizator | Tak |
| Lampa UV | Nie |
| Wykończenie | Struktura |
| Szerokość jedn. wew. | 99 cm |

