Klimatyzator ścienny Toshiba Haori RAS-B13N4KVRG-E/RAS-13J2AVSG-E1 3,5 kW
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klimatyzator ścienny Toshiba Haori RAS-B13N4KVRG-E/RAS-13J2AVSG-E1 3,5 kW, montaż klimatyzacji Toshiba Warszawa i okolice
POZWÓL, BY TWÓJ STYL BYŁ PRZEWODNIKIEM
Opis
HAORI to: nieograniczone możliwości adaptacji wyglądu, doskonała wydajność, cicha praca i wiodąca jakość powietrza dla domowych systemów klimatyzacji. Ta innowacyjna jednostka klimatyzacyjna posiada bardzo atrakcyjne pokrycie tekstylne frontu, które standardowo wyposażone jest w 2 kolory (ciemno- i jasnoszary) i umożliwia zastosowanie innych opcjonalnych barw.
Wyjątkowo atrakcyjny design urządzenia Stylowe pokrycie tekstylne frontu dostępne w wielu kolorach, które są łatwe do założenia - wystarczy odpakować i zamontować
Wysoka wydajność energetyczna – nawet A+++ w trybach chłodzenia i ogrzewania
Ultra cicha praca jednostki wewnętrznej - nawet 19 dB(A)
Poprawa jakości powietrza w pomieszczeniu dzięki Filtrowi Toshiba Ultra Pure, który wychwytuje do 94% cząstek stałych PM 2.5 oraz Jonizatorowi Plazmowemu wyłapującemu oraz neutralizującymi zanieczyszczone cząsteczki
Technologia Toshiba Magic Coil zapewnia czystość wymiennika ciepła
Luksusowy, stylowy pilot z czarną szczotkowaną fakturą, montowany na uchwycie magnetyczny, opcjonalny sterownik na podczerwień z programatorem tygodniowym
Wybór poziomu mocy urządzenia oraz tryb ECO zmniejszają rachunki za energię, przycisk Hi-Power umożliwia szybkie chłodzenie lub ogrzewanie pomieszczeń
Zastosowana innowacyjna konstrukcja nawiewu w technologii HADA-Care pozwala na utrzymanie strumienia powietrza płasko przy suficie ograniczając bezpośredni nawiew
Zintegrowane fabrycznie Wi-Fi do sterowania klimatyzatorem za pośrednictwem aplikacji Toshiba Home AC
Control
Nowo wprowadzone funkcje, w tym monitorowanie zużycia energii i pełna kontrola głosowa dzięki kompatybilności z asystentem Google Home i inteligentnymi głośnikami Amazon Alexa
PRAWDZIWIE WYJĄTKOWY DESIGN Obudowa pokryta tekstylną tkaniną, którą możesz dowolnie wymieniać. W zestawie znajdują się dwa kolory jasnoszary i antracytowy. Klimatyzator został wielokrotnie nagradzany, w tym prestiżową nagrodą iF Design Award w kategorii Building Technology.
Dowolnie spersonalizuj swój HAORI, wybierając z pośród 67 pokrowców sześciu różnych kolekcji lub stwórz własny projekt korzystając z szablonu.
Niezwykle intuicyjny i luksusowy sterownik obsługuje wszystko co potrzebujesz. Od podstawowych nastaw temperatury, siły i kierunku nawiewu, poprzez tryby ECO, redukcji energii, tryb pełnej mocy dla szybkiego chłodzenia lub ogrzewania. Sterownik posiada magnetyczny uchwyt ścienny, który ułatwia obsługę, doskonale podkreślając klasę produktu.
KORZYSTAJ Z FUNKCJI SMART Zaawansowana i rozbudowana funkcjonalność dostępna przez darmową aplikację Toshiba Home AC Control. Aplikacja do pobrania ze sklepu AppStore (iOS) lub Google Play (Android).
• Monitorowanie energii
• Głosowe sterowanie z wykorzystaniem Asystent Google Home lub Amazon Alexa
TOSHIBA ULTRA PURE Zaawansowany filtr powietrza pozwalający wyłapać do 94% zanieczyszczeń wielkości PM2.5.
TOSHIBA PLASMA IONIZER Plazmowy jonizator powietrza wiąże i neutralizuje zanieczyszczone wirusami, bakteriami czy zarodnikami pleśni - cząsteczki powietrza.
TOSHIBA MAGIC COIL Specjalna powłoka wymiennika w połączeniu z funkcją samooczyszczenia utrzymuje czystość i zapewnia higienę pracy klimatyzatora.








Dane techniczne
| Tryb pracy: | Auto, Cichy, Uśpienie |
| Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: | 19/23/43 |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie chłodzenia: | -15 – 46 °C |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie grzania: | -15 – 24 °C |
| Właściwości i funkcje: | Funkcja grzania. Zaawansowany filtr powietrza PM2.5. Plazmowy jonizator powietrza. Specjalna powłoka wymiennika w połączeniu z funkcją samooczyszczenia. Tryb ECO. Ultra cicha praca jednostki wewnętrznej. Pokrycie tekstylne frontu. |
| Kolor | Ciemno - i Jasnoszary |
| Poziom hałasu jednostki zewnętrzny [dB]: | 39/45/46 |
| Jonizacja: | Plazmowy jonizator powietrza |
| Gwarancja: | 5 lat (pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej) |
| Wydajność chł/grz, [kW]: | (1.00 - 4.10) / (1.00 - 5.30) |
| Zasilanie [V~,Hz,Ph]: | 1Ph/220-240V/50Hz |
| Przyłącza rur, ciecz / gaz, [cale]: | 1/4" / 3/8" |
| Zabezpieczenie, [A]: | 10 |
| Przewody zasilające jednostka zewnętrzna, [il × mm²]: | 3 X 1,5 |
| Przewody sterujące i zasilające: jednostka zewn/wewn, [il × mm²]: | 4 X 1,5 |
| Maksymalna długość instalacji, [m]: | 20 |
| Wymiary, jednostka wewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 987 x 210 x 300 |
| Wymiary, jednostka zewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 780 x 290 x 550 |
| Typ czynnika: | R32 |
| Waga netto wewn/zewn, [kg]: | 11 / 30 |
| Typ sprężarki: | Rotacyjna DC |
| Maksymalna różnica poziomów, [m]: | 12 |
| Do powierzchni | 35 m² |
| Moc urządzenia | 3,5 kW |
| Klasa energ. Chłodzenie | A+++ |
| Klasa energ. Grzanie | A+++ |
| Sterowanie Wi-Fi | Tak |
| Jonizator | Tak |
| Lampa UV | Nie |
| Grzanie przy | -15°C |
| Grzałka tacy ociekowej | Nie |
| Grzałka karteru agregatu | Nie |
| Wykończenie | Matowy |
| Szerokość jedn. wew. | 99 cm |

