Klimatyzator ścienny Toshiba Seiya Classic RAS-13B2AVG-E2/RAS-B13B2KVG-E2 3,3 kW
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klimatyzator ścienny Toshiba Seiya Classic RAS-13B2AVG-E2/RAS-B13B2KVG-E2 3,3 kW
Toshiba Seiya Classic - komfort w uproszczeniu
Opis
SEIYA CLASSIC łączy w sobie niską cenę, zaawansowaną technologię i estetykę. Model ten dostępny jest w wydajnościach chłodniczych od 1,5 ÷ 6,5 kW. Przeprojektowanie wymiennika ciepła i wirnika wentylatora pozwoliło na osiągnięcie jeszcze wyższej efektywności energetycznej. Seria SEIYA wyposażona jest w samoczyszczący się wymiennik ciepła, który jest dodatkowo pokryty specjalną powłoką zapobiegającą rozwojowi pleśni i osadzaniu się kurzu.
- Cicha praca
- Oszczędność energii i ochrona środowiska
- Funkcja samooczyszczania, która niweluje działanie wilgoci i pleśni na wymienniku
- Możliwość kontroli przewodowej sterownika oraz opcjonalnie dostępny pilot z programatorem tygodniowym
- Nowoczesny system filtracji zaniezczyszczeń Ultra Fresh
ŚWIADOMOŚĆ ŚRODOWISKOWA
Zmiana klimatu jest jednym z najpoważniejszych
problemów, z jakimi zmaga się ludzkość. Szacuje się,
że budynki odpowiadają za około 21% globalnej emisji
gazów cieplarnianych.(1) Toshiba Air Conditioning
wspiera cel Carriera w zakresie środowiska,
społeczeństwa i ładu korporacyjnego (ESG), w celu
ograniczenia emisji gazów cieplarnianych.
Komfort każdego dnia
Naszym celem jest zapewnienie, że możesz cieszyć się komfortem i spokojem
ducha przez cały czas poprzez oferowanie produktów o niezawodności
światowej klasy. To samo dotyczy nowego SEIYA™ Classic z najnowszą
technologią pompy ciepła.
Oszczędności energii
Od ponad 50 lat Toshiba Air Conditioning zapewnia swoim klientom
kompleksowe i wysokiej jakości rozwiązania. Nowa SEIYA Classic nie
jest wyjątkiem. Odkryj klasę efektywności chłodzenia A++ i ciesz się
komfortem w niższej cenie.
Niezawodność
• Technologia inwerterowa: Połączenie rotacyjnej sprężarki Toshiba
o wzorcowej wydajności i niezawodności z technologią inwerterowej
kontroli, która pozwala SEIYA Classic regulować wydajność ogrzewania
i chłodzenia przez cały czas.
• Trwałość: Podobnie jak inne produkty klimatyzacyjne Toshiba, jednostka
zewnętrzna SEIYA Classic korzysta z obróbki antykorozyjnej, aby
zapewnić doskonałą trwałość.
• E-box: Szczególną uwagę przywiązuje się do bezpieczeństwa.
Zarówno jednostki wewnętrzne, jak i zewnętrzne korzystają z obudowy
elektroniki, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo jednostek.
Utrzymaj komfort użytkowania
• Funkcja samoczyszczenia: Gdy
klimatyzator zostaje wyłączony,
wewnętrzny wentylator kontynuuje
pracę na niskim biegu, osuszając
powierzchnię wymiennika przez
30 min.
Taki zabieg pozwala na odprowadzenie
wilgoci z zanieczyszczeniami do
odpływu tacy skroplin, zapobiegając
rozwojowi grzybów i pleśni.
• Powlekany wymiennik Magic Coil: Pomaga zapobiegać przywieraniu
wody i kurzu do powierzchni wymiennika.
Dzięki temu wymiennik pozostaje czysty, utrzymywana jest efektywność
energetyczna, a klimatyzator dostarcza czyste przefiltrowane powietrze.
ODKRYJ MOŻLIWOŚCI
KONTROLI SMART
Zwiększ swój
komfort użytkowania
gdziekolwiek jesteś.
Dostosuj swój komfort, znajdując idealny
poziom chłodzenia lub ogrzewania dla
swojej rodziny w dowolnym momencie,
bez względu na to, gdzie jesteś. Dzięki
opcjonalnemu adapterowi WiFi*możesz
doposażyć swój klimatyzator w
rozbudowane i intuicyjne funkcje
sterowania z poziomu aplikacji Toshiba
Home AC Control**. Taki dostęp
pozwala na tworzenie rozbudowanych
harmonogramów i zdalną kontrolę,
pozwalając dostosować komfort do
swojego stylu życia!
Opcja głosowego
sterowania
Dzięki współpracy opcjonalnego modułu WiFi
z asystentami Google Home i Amazon Alexa
możliwa jest kontrola podstawowymi funkcjami
klimatyzacji za pomocą głosowych komend.
Kontroluj temperaturę, nawiew a nawet twórz
swoje własne scenariusze by uprościć swoje życie.







Dane techniczne
| Tryb pracy: | Auto, Cichy, Uśpienie |
| Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: | 20/42 |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie chłodzenia: | -15 – 24 °C |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie grzania: | -15 – 46 °C |
| Właściwości i funkcje: | Funkcja grzania, Tryb wysokiej mocy, Komfortowy sen, Nastawa 8°C, Tryb wstępnych ustawień, Kierunek nawiewu, moduł Wi-Fi(opcja) |
| Kolor | Biały |
| Poziom hałasu jednostki zewnętrzny [dB]: | 45 |
| Gwarancja: | 5 lat (pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej) |
| Wydajność chł/grz, [kW]: | (1.00 - 3.50) / (0.76 - 4.30) |
| Zasilanie [V~,Hz,Ph]: | 1Ph/220-240V/50Hz |
| Przyłącza rur, ciecz / gaz, [cale]: | 1/4" / 3/8" |
| Przewody zasilające jednostka zewnętrzna, [il × mm²]: | 3 X 2,5 |
| Maksymalna długość instalacji, [m]: | 10 |
| Wymiary, jednostka wewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 770 x 225 x 288 |
| Wymiary, jednostka zewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 660 x 240 x 530 |
| Typ czynnika: | R32 |
| Waga netto wewn/zewn, [kg]: | 9 / 22 |
| Typ sprężarki: | DC Rotary |
| Maksymalna różnica poziomów, [m]: | 8 |
| Do powierzchni | 35 m² |
| Moc urządzenia | 3,3 kW |
| Klasa energ. Chłodzenie | A++ |
| Klasa energ. Grzanie | A+ |
| Sterowanie Wi-Fi | Nie/Opcjonalnie |
| Jonizator | Nie |
| Lampa UV | Nie |
| Grzanie przy | -15°C |
| Grzałka tacy ociekowej | Nie |
| Grzałka karteru agregatu | Nie |
| Wykończenie | Połysk |
| Szerokość jedn. wew. | 77 cm |

