Klimatyzator ścienny Toshiba Seiya Classic RAS-B10B2KVG-E2 2,5 kW (jednostka wewnętrzna)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klimatyzator ścienny Toshiba Seiya Classic RAS-B10B2KVG-E2 2,5 kW (jednostka wewnętrzna),
montaż klimatyzacji Warszawa i okolice
Opis
SEIYA CLASSIC łączy w sobie niską cenę, zaawansowaną technologię i estetykę. Model ten dostępny jest w wydajnościach chłodniczych od 1,5 ÷ 6,5 kW. Przeprojektowanie wymiennika ciepła i wirnika wentylatora pozwoliło na osiągnięcie jeszcze wyższej efektywności energetycznej. Seria SEIYA wyposażona jest w samoczyszczący się wymiennik ciepła, który jest dodatkowo pokryty specjalną powłoką zapobiegającą rozwojowi pleśni i osadzaniu się kurzu.
- Cicha praca
- Oszczędność energii i ochrona środowiska
- Funkcja samooczyszczania, która niweluje działanie wilgoci i pleśni na wymienniku
- Możliwość kontroli przewodowej sterownika oraz opcjonalnie dostępny pilot z programatorem tygodniowym
- Nowoczesny system filtracji zaniezczyszczeń Ultra Fresh




Dane techniczne
| Tryb pracy: | Auto, Cichy, Uśpienie |
| Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: | 19/41 |
| Kolor | Biały |
| Gwarancja: | 5 lat (pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej) |
| Przyłącza rur, ciecz / gaz, [cale]: | 1/4" / 3/8" |
| Wymiary, jednostka wewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 770 x 225 x 288 |
| Typ czynnika: | R32 |
| Waga netto wewn/zewn, [kg]: | 9 / - |
| Do powierzchni | 25 m² |
| Moc urządzenia | 2,5 kW |
| Klasa energ. Chłodzenie | A++ |
| Klasa energ. Grzanie | A |
| Sterowanie Wi-Fi | Nie/Opcjonalnie |
| Jonizator | Nie |
| Lampa UV | Nie |
| Wykończenie | Połysk |
| Szerokość jedn. wew. | 77 cm |

