Klimatyzator ścienny Toshiba Seiya Plus RAS-24S4KVG-E 6,5 kW (jednostka wewnętrzna)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klimatyzator ścienny Toshiba Seiya Plus RAS-24S4KVG-E 6,5 kW (jednostka wewnętrzna),
montaż klimatyzacji Toshiba Warszawa i okolice
Opis
SEIYA Plus łączy w sobie niską cenę, zaawansowaną technologię i estetykę. Model ten dostępny jest w wydajnościach chłodniczych od 1,5 ÷ 6,5 kW. Cechami charakterystycznymi są: DOŁĄCZONY MODUŁ Wi-Fi, eleganckie podświetlenie LED, dyskretne zaokrąglenia, niski profil oraz błyszcząca powierzchnia. Przeprojektowanie wymiennika ciepła i wirnika wentylatora pozwoliło na osiągnięcie jeszcze wyższej efektywności energetycznej. Seria SEIYA wyposażona jest w samoczyszczący się wymiennik ciepła, który jest dodatkowo pokryty specjalną powłoką zapobiegającą rozwojowi pleśni i osadzaniu się kurzu.
-
Dołączony moduł Wi-Fi
-
Cicha praca - poziom hałasu od 19 dB(A) w trybie cichym
-
Oszczędność energii i ochrona środowiska
-
Funkcja samooczyszczania, która niweluje działanie wilgoci i pleśni na wymienniku
-
Możliwość kontroli przewodowej sterownika oraz opcjonalnie dostępny pilot z programatorem tygodniowym
-
Sterowanie przez WiFi - montaż adaptera w środku dla całej serii
-
Integracja z Google Home / Amazon Alexa
-
Nowoczesny system filtracji zaniezczyszczeń Ultra Fresh




Dane techniczne
| Tryb pracy: | Auto, Cichy, Uśpienie |
| Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: | 29/48 |
| Właściwości i funkcje: | Dołączony moduł Wi-Fi, Cicha praca - poziom hałasu od 19 dB(A) w trybie cichym, Oszczędność energii i ochrona środowiska, Funkcja samooczyszczania, która niweluje działanie wilgoci i pleśni na wymienniku, Możliwość kontroli przewodowej sterownika oraz |
| Kolor | Biały |
| Gwarancja: | 5 lat (pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej) |
| Zasilanie [V~,Hz,Ph]: | 1Ph/220-240V/50Hz |
| Przyłącza rur, ciecz / gaz, [cale]: | 1/4" / 1/2" |
| Wymiary, jednostka wewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 1050 x 250 x 320 |
| Typ czynnika: | R32 |
| Waga netto wewn/zewn, [kg]: | 15 / - |
| Do powierzchni | 65 m² |
| Moc urządzenia | 6,5 kW |
| Sterowanie Wi-Fi | Tak |
| Jonizator | Nie |
| Lampa UV | Nie |
| Wykończenie | Połysk |
| Szerokość jedn. wew. | 105 cm |

