Klimatyzator ścienny Toshiba Seiya Plus RAS-B13S4KVG-E/RAS-13E2AVG-E 3,3 kW
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klimatyzator ścienny Toshiba Seiya Plus RAS-B13S4KVG-E/RAS-13E2AVG-E 3,3 kW, montaż klimatyzacji Warszawa i okolice
CISZA MA ZNACZENIE
Nowa generacja klimatyzatorów modelu SEIYA PLUS, wykorzystująca technologię inwerterową oraz sprężarki z czynnikiem R32 marki TOSHIBA pozwala cieszyć się cichą i wydajną pracą. Klasa energetyczna A++ zarówno dla chłodzenia i ogrzewania to prawdziwa oszczędność energii przez cały rok.
Witamy w klasie A++
Stosunek wydajności do ceny SEIYA sprawia, że jest to wyjątkowy produkt na rynku. Seria charakteryzuje się wydajnością chłodzenia w klasie A++ i grzania w klasie A++, co oznacza optymalny komfort przy wyjątkowo niskim zużyciu energii.
Brzmienie ciszy
Toshiba nieustannie wprowadza innowacje, tworząc produkt zgodny z oczekiwaniami użytkowników. Poprawa komfortu to przede wszystkim redukcja hałasu. Funkcja Silent znacząco zmniejsza poziom hałasu dla zewnętrznej jednostki, podczas gdy funkcja Quiet redukuje hałas jednostki wewnętrznej, pozwalając w pełni cieszyć sie ciszą.
Codzienny komfort
Nowa generacja SEIYA została zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie. Oferując ekskluzywne funkcje i wysoką wydajność zapewnia komfort zarówno w dzień jak i w nocy. cieszyć się cichą i wydajną pracą. Klasa energetyczna A++ zarówno dla chłodzenia i ogrzewania to prawdziwa oszczędność energii przez cały rok.
POZWÓL SOBIE NA JAPOŃSKĄ JAKOŚĆ
Design i niezawodność
Innowacyjność, wydajność, wysoka niezawodność, oszczędność energii, szacunek dla środowiska. Te potężne wartości leżą w sercu wszystkiego, co robimy w Toshiba. Od ponad 50 lat Toshiba dostarcza swoim klientom Japońską jakość z gwarantowaną precyzją i fachowością.
Innowacyjna technologia Toshiba Inverter
Innowacyjna technologia sprężarek rotacyjnych marki Toshiba łączy wzorową wydajność z wybitną niezawodnością. Zminimalizowane drgania to cicha praca i duża żywotność sprężarek TOSHIBA. Precyzyjna kontrola wektorowa inwerterowej technologii Toshiba to doskonałe wpasowanie chwilowego obciążenia do zadanych parametrów. Dlatego właśnie nowe klimatyzatory SEIYA tak dobrze regulują wydajność grzewczą i chłodniczą, zachowując przy tym wysoką kulturę pracy
KOMFORT UŻYTKOWANIA
Tryb cichy dla spokoju życia
W trybie cichym jednostka wewnętrzna redukuje prędkość wentylatora, zmniejszając w ten sposób hałas wewnątrz pomieszczenia o 3dB(A) w porównaniu do niskiego biegu nawiewu.
Praca w trybie cichym do 19dB(A)
Obniżenie hałasu agregatu do 42dB(A)
Wszechobecna cisza
Unikalny tryb cichej pracy agregatu SEIYA umożliwia redukcję poziomu hałasu, co przekłada się na spokój dla otoczenia.
Dotknięciem przycisku pilota możesz zmniejszyć poziom ciśnienia akustycznego jednostki zewnętrznej o -5dB(A). Tryb obniżenia hałasu to priorytetowe traktowanie minimalnego poziomu dźwięku na zewnątrz w porównaniu z szybkim zapotrzebowaniem na moc chłodzenia.
DOŁĄCZONY MODUŁ WI-FI BĄDŹ SMART
Wzbogać swój komfort użytkowania gdziekolwiek jesteś.
Dzięki dołączonemu modułowi WiFi możesz dostosować swój komfort, ustawiając idealny klimat dla siebie i Twojej rodziny niezależnie czy jesteś na miejscu czy poza. Zmieniaj ustawienia harmonogramu dostosowując go do danych dni tygodnia dzięki rozbudowanemu harmonogramowi.
• Inteligentne głosowe sterowanie z wykorzystaniem asystenta Google Home czy Amazon Alexa.
Seiya Plus z dołączonym modułem Wi-Fi
LEPSZY KLIMAT DLA LEPSZEGO JUTRA
W Toshiba zapewniamy pewność naszych projektów. Nasze cele są stawiane i realizowane z myślą o lepszej przyszłości. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, nasta-wienie zmienia się wraz z technologią by rewolucjonizować nasz świat. Staramy się zatem nie tylko podążać lub dostosowywać się do nich, ale je przewidywać. Dlatego nowa generacja klimatyzatorów Toshiba wykorzystuje czynnik R32 o wyjątkowo niskim poziomie globalnego potencjału ocieplenia GWP=675 który jest całkowicie bez-pieczny dla warstwy ozonowej ODP=0.
TECHNOLOGIA STWORZONA PRZEZ TOSHIBA
SEER do 7.0
SCOP do 4.6
Poziom ciśnienia j. wewn. obniżony do 19 dB(A)
7 wielkości mocy: 1.5 do 6.5 kW (chłodzenie) 2.0 do 7.0 kW (ogrzewanie)
A++ dla chłodzenia i ogrzewania
FILTER ULTRA FRESZ
Dzięki zastosowaniu filtrów Ultra-fresh klimatyzator SEIYA pełni również funkcję oczyszczania powietrza. Wychwytując do 85% cząstek PM2.5 czyni przestrzeń czystą i zdrową. (1)
• PM2.5 odnosi się do zawieszonych w powietrzu cząstek zanieczyszczeń o średnicy 2.5.
• Badania wykazały ścisły związek między narażeniem na drobne cząsteczki i chorobami układu oddechowego szczególnie chorób przewlekłych jak astmy czy alergie.
(1) Według Nantong Deli Purifying Equipment Factory Co., Ltd
STEROWANIE I FUNKCJONALNOŚĆ
PRESET
Indywidualne ustawienia użytkownika zapisane i aktywowane przez naciśnięcie jednego przycisku.
MODE
Wybór trybu pracy spośród chłodzenia, osuszania, ogrzewania czy automatycznej zmiany.
FIX i SWING
Wybór optymalnego nawiewu z gamy stałych i zmiennej pozycji żaluzji
Cicha praca agregatu
Unikalna funkcja redukcji szumów jednostki zewnętrznej w stopniach #1 i #2.
8°C
Funkcja ochrony przed wychłodzeniem pomie-szczeń w okresie zimowym - ustawienie temperatury w zakresie od 8 do 13°C.
Komfortowy sen
Funkcja komfortowego snu ze zmniejszonym hałasem i redukcją różnicy temperatur dla komfortowego snu do samego rana.
FAN
Kontrola siły nawiewu poprzez wybór jednego z pięciu biegów lub automatycznie regulowanej siły.
QUIET
Funkcja trybu cichej pracy jednostki wewnętrznej.
Hi POWER
Funkcja pełnej mocy nawiewu aktywowana przyciskiem celem szybkiego osiągnięcia żądanej temperatury.
ECO
Funkcja redukcji zużycia energii poprzez wydłużenie czasu osiągnięcia temperatury.
Wymuszone odszranianie
Funkcja pozwala na wymuszenie usunięcia lodu nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.
ON-OFF TIMER
Programator czasowego włączenia i wyłączenia, w przedziale od 0,5 do 12 godzin.
Komunikacja przewodowa
Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest przewodowa komunikacja realizowana poprzez połączenie przewodem sterownika z jednostką SEIYA










Dane techniczne
| Tryb pracy: | Auto, Cichy, Uśpienie |
| Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: | 20/41 |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie chłodzenia: | -15 – 46 °C |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie grzania: | -15 – 24 °C |
| Właściwości i funkcje: | Funkcja grzania, Tryb wysokiej mocy, Komfortowy sen, Nastawa 8°C, Kierunek nawiewu, ECO, Wymuszone odszranianie, Hi POWER, FIX i SWING , FILTER ULTRA FRESZ, moduł Wi-Fi |
| Kolor | Biały |
| Poziom hałasu jednostki zewnętrzny [dB]: | 43 |
| Gwarancja: | 5 lat (pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej) |
| Wydajność chł/grz, [kW]: | (1.20 - 3.60) / (0.97 - 4.50) |
| Zasilanie [V~,Hz,Ph]: | 1Ph/220-240V/50Hz |
| Przyłącza rur, ciecz / gaz, [cale]: | 1/4" / 3/8" |
| Zabezpieczenie, [A]: | 16 |
| Przewody zasilające jednostka zewnętrzna, [il × mm²]: | 3 X 1,5 |
| Przewody sterujące i zasilające: jednostka zewn/wewn, [il × mm²]: | 4 X 1,5 |
| Maksymalna długość instalacji, [m]: | 15 |
| Wymiary, jednostka wewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 770 x 225 x 288 |
| Wymiary, jednostka zewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 660 x 240 x 530 |
| Typ czynnika: | R32 |
| Waga netto wewn/zewn, [kg]: | 9 / 22 |
| Typ sprężarki: | Rotacyjna DC |
| Maksymalna różnica poziomów, [m]: | 12 |
| Do powierzchni | 35 m² |
| Moc urządzenia | 3,3 kW |
| Klasa energ. Chłodzenie | A++ |
| Klasa energ. Grzanie | A++ |
| Sterowanie Wi-Fi | Tak |
| Jonizator | Nie |
| Lampa UV | Nie |
| Grzanie przy | -15°C |
| Grzałka tacy ociekowej | Nie |
| Grzałka karteru agregatu | Nie |
| Wykończenie | Połysk |
| Szerokość jedn. wew. | 77 cm |

