Klimatyzator ścienny Toshiba Shorai Edge RAS-B24G3KVSGB-E 7,0 kW (jednostka wewnętrzna)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klimatyzator ścienny Toshiba Shorai Edge RAS-B24G3KVSGB-E 7,0 kW (jednostka wewnętrzna), montaż klimatyzacji Toshiba Warszawa i okolice
Opis
Najnowsza odsłona serii SHORAI EDGE kolorze czarnym lub białym pracująca na czynniku R32 łączy w sobie wysoką wydajność w trybach ogrzewania i chłodzenia wraz z wymiernymi oszczędnościami energii oraz unikalną stylistykę, która podkreśli styl każdego pomieszczenia. Model ten występuje w 8 wersjach wydajnościowych aby sprostać każdym wymaganiom. Dzięki zastosowanej we wszystkich modelach wyjątkowej technologii rotacyjnych sprężarek inwerterowych firmy TOSHIBA, klimatyzatory linii SHORAI EDGE BLACK & WHITE R32 pracują w wysokiej klasie energetycznej (nawet A+++/A+++) i są przystosowane do ekstremalnych warunków środowiskowych w zakresie pracy od -15°C aż do 46°C w trybie chłodzenia i od -15°C do 24°C w trybie ogrzewania.
Model dostępny w kolorze czarnym i białym
Unikatowa stylistyka krawędziowego wykończenia połączona z matową powierzchnią tworzy niepowtarzalny charakter
Filtr Ultra Pure zapewnia wysoką jakość oczyszczenia nawiewanego powietrza dzięki zdolności wyłapywania i wiązania zanieczyszczeń PM2.5 dodatkowo neutralizując wirusy, bakterie, pleśń oraz nieprzyjemne zapachy
Samoczyszczący się wymiennik jednostki wewnętrznej
Comfort Sleep - tryb komfortowego snu
Zastosowana innowacyjna konstrukcja nawiewu w technologii HADA-Care pozwala na utrzymanie strumienia powietrza płasko przy suficie ograniczając bezpośredni nawiew
Pełna zdalna funkcjonalność poprzez zastosowalne modułu Wi-Fi do zabudowy wewnątrz obudowy Stylowy, bezprzewodowy pilot Luxury White / Luxury Black na podczerwień z wszystkimi funkcjami
Wbudowany moduł Wi-Fi, pozwalający na zaawansowany monitoring zużycia energii, możliwość sterowania głosowego oraz zastosowanie programatora tygodniowego





Dane techniczne
| Tryb pracy: | Auto, Cichy, Uśpienie |
| Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: | 28/47 |
| Właściwości i funkcje: | Wysoka wydajność energetyczna, Ultra cicha praca, Tryb komfortowego snu, Zintegrowane fabrycznie Wi-Fi, Wyjątkowo atrakcyjny design urządzenia, Samoczyszczący się wymiennik jednostki wewnętrznej |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja: | 5 lat (pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej) |
| Przyłącza rur, ciecz / gaz, [cale]: | 1/4" / 1/2" |
| Wymiary, jednostka wewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 1053 x 245 x 320 |
| Typ czynnika: | R32 |
| Waga netto wewn/zewn, [kg]: | 14 / - |
| Do powierzchni | 70 m² |
| Moc urządzenia | 7,0 kW |
| Sterowanie Wi-Fi | Tak |
| Jonizator | Nie |
| Lampa UV | Nie |
| Wykończenie | Połysk |
| Szerokość jedn. wew. | 105 cm |

