Klimatyzator ścienny Toshiba Shorai Edge White RAS-B18G3KVSG-E/RAS-18J2AVSG-E1 5,0 kW
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klimatyzator ścienny Toshiba Shorai Edge White RAS-B18G3KVSG-E/RAS-18J2AVSG-E1 5,0 kW, montaż klimatyzacji Warszawa i okolice
STWÓRZ SWÓJ KOMFORT Z TOSHIBA SHORAI EDGE
WITAMY W KLASIE A++
SHORAI Edge został opracowany, by oferować optymalny komfort w najwyższej klasie A++ chłodzenia i ogrzewania celem osiągnięcia prawdziwych oszczędności.
Sprezentuj sobie zabieg w klasie A++
SHORAI Edge oferuje bardzo wysoką wydajność przy częściowym obciążeniu, uzyskując wynik A++ zarówno dla ogrzewania, jak i chłodzenia.
Filtry Toshiba Ultra Pure z dokładnością filtracji PM2.5
PM2,5 odnosi się do cząstek stałych pochodzących z zanieczyszczenia atmosferycznego, których średnica nie przekracza 2,5 mikrometra.
• Badania wykazały ścisły związek między obecnością w powietrzu drobnych cząstek i chorobami płuc, w tym chorób przewlekłych(1).
• Filtr Toshiba Ultra Pure wychwytuje do 94% zanieczyszczeń PM2,5 tworząc w pomieszczeniu zdrową przestrzeń życiową(2).
Milczenie jest złotem
Firma Toshiba nieustannie wprowadza innowacje w zakresie klimatyzacji komfortu zgodnie z oczekiwaniami użytkowników. W celu zmniejszenia hałasu, a tym samym poprawy komfortu, klimatyzator SHORAI Edge posiada funkcje Silent, zmniejszając nawet o połowę poziom hałasu na zewnątrz (agregat), podczas gdy jego funkcja Quiet redukuje hałas jednostki wewnętrznej zapewniając komfortowy sen.
Innowacyjna technologia Toshiba Inverter
Rotacyjne sprężarki Toshiba łączą w sobie technologię wzorowej wydajności z wyjątkową niezawodnością. Jednocześnie technologia sterowania inwerterowego umożliwia SHORAI Edge płynnie regulować wydajność ogrzewania i chłodzenia.
Design i niezawodność
Innowacyjność, wydajność, wysoka niezawodność, oszczędność energii, zrównoważenie środowiskowe. Te potężne wartości leżą u podstaw wszystkiego, co robimy w Toshiba. Od ponad 50 lat, z precyzją i doświadczeniem, firma Toshiba dostarcza swoim klientom nieskazitelną japońską jakość.
(1) https://www.health.ny.gov/environmental/
(2) wg. badań Nantong Deli Purification Equipment Factory Co., Ltd.
Technologiczna przewaga Toshiba
SEER do 8.6
SCOP do 5.1
7 wielkości mocy
2.0 do 7.0 kW (Chłodzenie), 2.5 do 8.0 kW (Ogrzewanie)
Tryb Silent (na zewnątrz) do 38 dB(A)
Tryb Quiet (wewnątrz) do 19 dB(A)
EDGE DESIGN
Wewnętrzna harmonia
Dodaj klimat do swojej przestrzeni. Dzięki prostym liniom, matowemu wykończeniu i niewidocznym nacięciom nowy SHORAI Edge idealnie pasuje do każdego typu wnętrza. To ty decydujesz - czerń czy biel?
Czysto czarny lub śnieżno biały, krawędziowy design nowego Shorai Edge wnosi elegancję do Twojego wnętrza.
Dzięki zintegrowanemu modułowi WiFi zaawansowana kontrola odbywa się z poziomu Twojego smartfona.
LUKSUS STEROWANIA
Sterownik Luxury Black podkreślający charakter nowej linii Shorai Edge
FUNKCJONALNOŚĆ DLA TWOJEGO KOMFORTU
Zaprojektowany, aby zmaksymalizować Twój komfort. Nowa linia Shorai Edge oferuje funkcje, które ułatwiają codzienne życie.
Hada Care
Innowacyjna dystrybucja powietrza zapewniająca pośredni nawiew z równomiernym rozkładem temperatury i ochroną skóry przed wysuszeniem.
Nawiew 3D
Inteligentny system przepływu powietrza w 3 wymiarach z niezależną kontrolą żaluzji poziomej i pionowych.
Tryb Silent (agregat)
Unikalna redukcja hałasu jednostki zewnętrznej, opracowana przez Toshiba, pozwala zredukować emisję o 6dB(A).
Nastawa 8°C
Funkcja grzania z niską nastawą, odbezpieczająca pomieszczenie przed nadmiernym wychłodzeniem. Zakres nastawy od 5 do 16°C.
Tryb kominek
Unikalna funkcja wspomożenia dystrybucji ciepła z innych źródeł, poprzez podtrzymanie nawiewu z nastawioną lub minimalną prędkością. W trybie kominka dostępna jest wyłącznie funkcja ogrzewania.
Wymuszony defrost
W pewnych ekstremalnych warunkach możliwe jest ręczne wymuszenie odmrożenia agregatu z poziomu sterownika.
Regulacja jasności ikon
Możliwe jest ograniczenie intensywności podświetlenia ikon klimatyzatora oraz ich częściowe lub całkowite ukrycie.
STWÓRZ SWÓJ KLIMATYZATOR SMART
Kontroluj swój komfort gdziekolwiek jesteś
Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi klimatyzatorów Shorai Edge Black & White oraz darmowej aplikacji AC Home Control, możesz korzystać z zaawansowanych ustawień gdziekolwiek jesteś. Zabezpieczanie przed wychłodzeniem, przygotowanie komfortu na daną godzinę czy zdalna kontrola parametrów temperaturowych to tylko niektóre z możliwości, jakie daje Twój klimatyzator z poziomu telefonu.
• Monitorowanie energii
• Inteligentne sterowanie głosowe
dzięki współpracy z asystentami Google Home czy Amazon Alexa










Dane techniczne
| Tryb pracy: | Auto, Cichy, Uśpienie |
| Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: | 26/44 |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie chłodzenia: | -15 – 46 °C |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie grzania: | -15 – 24 °C |
| Właściwości i funkcje: | Funkcja grzania. Hada Care. Nawiew 3D. Tryb Silent (agregat). Nastawa 8°C. Tryb kominek. Wymuszony defrost. Regulacja jasności ikon. Moduł Wi-Fi. Filtry Toshiba Ultra Pure z dokładnością filtracji PM2.5. |
| Kolor | Biały |
| Poziom hałasu jednostki zewnętrzny [dB]: | 26/44 |
| Gwarancja: | 5 lat (pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej) |
| Wydajność chł/grz, [kW]: | (1.20 - 6.00) / (1.10 - 6.50) |
| Zasilanie [V~,Hz,Ph]: | 1Ph/220-240V/50Hz |
| Przyłącza rur, ciecz / gaz, [cale]: | 1/4" / 1/2" |
| Maksymalna długość instalacji, [m]: | 20 |
| Wymiary, jednostka wewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 1053 x 245 x 320 |
| Wymiary, jednostka zewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 780 x 290 x 550 |
| Typ czynnika: | R32 |
| Waga netto wewn/zewn, [kg]: | 14 / 34 |
| Typ sprężarki: | Rotacyjna DC |
| Maksymalna różnica poziomów, [m]: | 12 |
| Do powierzchni | 50 m² |
| Moc urządzenia | 5,0 kW |
| Klasa energ. Chłodzenie | A++ |
| Klasa energ. Grzanie | A++ |
| Sterowanie Wi-Fi | Tak |
| Jonizator | Nie |
| Lampa UV | Nie |
| Grzanie przy | -15°C |
| Grzałka tacy ociekowej | Nie |
| Grzałka karteru agregatu | Nie |
| Wykończenie | Połysk |
| Szerokość jedn. wew. | 106 cm |

