Klimatyzator ścienny Vesser ARX ProHeat + ARX 12D / RX 12D 3,5 kW
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Cena ze standartowym montażem 3849 zł, w tym VAT 8%, zadzwoń
Klimatyzator ścienny Vesser ARX ProHeat +
Cechy urządzenia:
- Klimatyzator ścienny Vesser ARX ProHeat + jest połączeniem prostej formy tak docenianej w dobie nowoczesnego designu z matowym wykończeniem
- Jako jeden z pierwszych modeli na rynku Polskim posiada perforowaną żaluzję nawiewu która poprawia komfort użytkowania klimatyzatora zmniejszając nawiew zimnego powietrza dzięki funkcji „Slow Sensitive Flow”
- Model ARX ProHeat+ jest urządzeniem w klasie energetycznej A+++/A++. przeznaczonym do pracy całorocznej . Wyposażony jest między innymi w grzałkę tacy ociekowej co umożliwia mu pracę w trybie grzania przy temperaturach zewnętrznych sięgających nawet -35°C.
- ARX dzięki możliwości zastosowania kart RFID oraz dedykowanych sterowników ściennych świetnie nadaje się do rozwiązań hotelowych.
- Klimatyzator został dodatkowo wyposażony w generator jonów, filtr PM 2,5 oraz filtr 3F które poprawiają jakość powietrza w klimatyzowanym wnętrzu.
- Możliwość sterowania urządzeniem za pomocą telefonu komórkowego oraz tabletu, elektroniczny nawiew w czterech kierunkach oraz funkcja I FEEL to tylko niektóre funkcje charakteryzujące model ARX ProHeat +.




Dane techniczne
| Tryb pracy: | Auto, Cichy, Uśpienie |
| Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: | 20/23/29/32/38 |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie chłodzenia: | -15 – 53 °C |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie grzania: | -35 – 32 °C |
| Właściwości i funkcje: | funkcja I FEEL, filtr PM 2,5 oraz filtr 3F, zastosowanie kart RFID, funkcja „Slow Sensitive Flow” |
| Kolor | Biały |
| Poziom hałasu jednostki zewnętrzny [dB]: | 41 |
| Gwarancja: | 5 lat (pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej) |
| Wydajność chł/grz, [kW]: | 3,5 (0,65~4,1) / ,2 (0,93~4,2) |
| Zasilanie [V~,Hz,Ph]: | 1Ph/220-240V/50Hz |
| Przyłącza rur, ciecz / gaz, [cale]: | 1/4" / 3/8" |
| Dodatkowa ilość czynnika powyżej 5 mb/s, [g/mb]: | 20 |
| Zabezpieczenie, [A]: | 16 |
| Przewody zasilające jednostka zewnętrzna, [il × mm²]: | 3 X 1,5 |
| Przewody sterujące i zasilające: jednostka zewn/wewn, [il × mm²]: | 4 X 1,5 |
| Maksymalna długość instalacji, [m]: | 25 |
| Wymiary, jednostka wewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 827 × 201 × 299 |
| Wymiary, jednostka zewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 705 × 280 × 530 |
| Typ czynnika: | R32 |
| Waga netto wewn/zewn, [kg]: | 8,5 / 24,5 |
| Typ sprężarki: | Rotacyjna DC |
| Maksymalna różnica poziomów, [m]: | 15 |
| Do powierzchni | 35 m² |
| Moc urządzenia | 3,5 kW |
| Klasa energ. Chłodzenie | A+++ |
| Klasa energ. Grzanie | A++ |
| Sterowanie Wi-Fi | Tak |
| Jonizator | Tak |
| Grzanie przy | -35°C |
| Grzałka tacy ociekowej | Tak |
| Wykończenie | Matowy |
| Szerokość jedn. wew. | 83 cm |

