Klimatyzator ścienny Vesser WTA 09D / TA 09D 2,6 kW
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Cena ze standartowym montażem 2749 zł, w tym VAT 8%, zadzwoń
Klimatyzator ścienny Vesser WTA 09D / TA 09D COMPACT+ to urządzenie typu split charakteryzujące się przede wszystkim kompaktowymi wymiarami co wyróżnia go na tle innych urządzeń z tego segmentu. Został wykonany z wysokiej jakości tworzywa w wersji z połyskiem. Zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu w miejscach o bardzo małej przestrzeni jak np.: nadproże nad oknami, gdzie ograniczona wysokość uniemożliwia montaż innych urządzeń . Dla lepszego komfortu użytkowników klimatyzator został wyposażony w żaluzje sterowane elektronicznie w czterech płaszczyznach z poziomu pilota bezprzewodowego, jak również moduł wifi za pomocą którego możemy sterować urządzeniem z dowolnego miejsca za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu. Klimatyzator Vesser WTA 09D ma możliwość doposażenia go w jeden z sześciu dodatkowych filtrów( filtr 2,5PM, filtr węglowy, filtr z jonami srebra, filtr z witaminą C, filtr fotokatalityczny, filtr 3F) co zapewni jeszcze większy komfort użytkowania jak i poprawi jakość powietrza w otoczeniu. Model WTA Compact + charakteryzuje również praca przy niskich temperaturach zewnętrznych do -16st.C w trybie chłodzenia i -21st.C w trybie grzania co czyni go ciekawą opcją wykorzystywaną do dogrzewania pomieszczeń.
Wydajność chłodnicza: kW, 2,6 (0,94~3,3)
Wydajność grzewcza: kW, 2,67 (0,94~3,36)
Poziom ciśnienia akustycznego: Jedn. wewn. dB (A), 22/25/33/37/40
Poziom ciśnienia akustycznego: Jedn. Zewn. dB (A), 50
Poziom mocy akustycznej: Jedn. wewn. dB (A), 50
Poziom mocy akustycznej: Jedn. zewn. dB (A), 60
Wymiary: Szer x Wys X Głębokość: Jedn. wewn. Mm, 698x255x190
Wymiary: Szer x Wys X Głębokość: Jedn. zewn. Mm, 772x459x276
Waga: Jedn. wewn. Kg, 6,5
Waga: Jedn. zewn. Kg, 22
Przepływ powietrza: Jedn. wewn. m3/h, 420
Dane elektryczne.
Zasilanie: Ph/V/Hz, 1Ph/230V/50Hz
Jednostka zasilana: wewnętrzna
Przekrój przewodu zasilającego: mm2, 3x1,5
Zabezpieczenie (typu C): A, 10
Przekrój przewodu między jednostkami: mm2, 4x1,5
SEER dla chłodzenia: 6,1/A++
SCOP dla grzania: 4,0/A+
Pobór mocy: Chłodzenie. kW, 0,82 (0,24~ 1,38)
Pobór mocy: Grzanie. kW, 0,7 (0,24~1,55)
Połączenia chłodnicze.
Czynnik chłodniczy: R32
Ilość czynnika chłodniczego: kg / EqTCO2. 0,45 / 0,304
Dodatkowa ilość czynnika powyżej Sm: g/m, 20
Maksymalna długość instalacji chłodniczej: m, 25
Maksymalna różnica poziomów: m, 10
średnica przewodów chłodniczych: Ciecz. Cale, 1/4"
średnica przewodów chłodniczych: Gaz. Cale, 3/8"
Zakres temperatur pracy: Chłodzenie. °C, -16~53
Zakres temperatur pracy: Grzanie. °C, -21~30


Dane techniczne
| Tryb pracy: | Auto, Cichy, Uśpienie |
| Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: | 22/25/33/37/40 |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie chłodzenia: | -16~53 °С |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie grzania: | -21~30 °С |
| Właściwości i funkcje: | Elektronicznie sterowany nawiew e-FLOW 3D, 8⁰C grzanie, Funkcja I-Feel, Funkcja automatycznego czyszczenia |
| Kolor | Biały |
| Poziom hałasu jednostki zewnętrzny [dB]: | 50 |
| Gwarancja: | 5 lat (pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej) |
| Wydajność chł/grz, [kW]: | 2,6(0,94-3,3)/2,61(0,94-3,36) |
| Zasilanie [V~,Hz,Ph]: | 1Ph/220-240V/50Hz |
| Przyłącza rur, ciecz / gaz, [cale]: | 1/4" / 3/8" |
| Dodatkowa ilość czynnika powyżej 5 mb/s, [g/mb]: | 20 |
| Zabezpieczenie, [A]: | 16 |
| Przewody zasilające jednostka zewnętrzna, [il × mm²]: | 3 X 1,5 |
| Przewody sterujące i zasilające: jednostka zewn/wewn, [il × mm²]: | 4 X 1,5 |
| Maksymalna długość instalacji, [m]: | 20 |
| Wymiary, jednostka wewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 698 × 190 × 255 |
| Wymiary, jednostka zewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 712 × 276 x 459 |
| Typ czynnika: | R32 |
| Waga netto wewn/zewn, [kg]: | 6,5 / 22 |
| Typ sprężarki: | Rotacyjna DC |
| Maksymalna różnica poziomów, [m]: | 10 |
| Do powierzchni | 25 m² |
| Moc urządzenia | 2,6 kW |
| Klasa energ. Chłodzenie | A++ |
| Klasa energ. Grzanie | A+ |
| Sterowanie Wi-Fi | Tak |
| Grzanie przy | -21°C |
| Wykończenie | Połysk |
| Szerokość jedn. wew. | 70 cm |

