Klimatyzator ścienny Vesser WTB 24D / TB 24D 6,8 kW
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Cena ze standartowym montażem 5819 zł, w tym VAT 8%, zadzwoń
Nowoczesny design klimatyzatora Vesser WTB 24D / TB 24D 6,8 kW sprawia ,że doskonale pasuje do każdego wnętrza, stanowiąc elegancki akcent w jego wystroju. Wyjątkowy panel przedni wykonany z najwyższej jakości tworzywa połączonego z czarnym szkłem nie tylko zadowoli najbardziej wymagających użytkowników ale także podkreśli jego luksusowy charakter. Za pomocą intuicyjnej aplikacji WiFi możemy sterować urządzeniem zdalnie za pomocą telefonu i tabletu z każdego miejsca na świecie.
Dodatkowymi plusami klimatyzatora są diagonalnie ustawione łopatki wirnika i wydłużony profil żaluzji wewnętrznej zmniejszający hałas oraz nawiew e-Flow 3D, który pozwala na elektroniczne sterowanie przepływem powietrza w kilku płaszczyznach bez konieczności regulacji ręcznej.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Wydajność chłodnicza: kW, 6,81 (1,83~7,8)
Wydajność grzewcza: kW, 6,87 (1,85~7,9)
Poziom ciśnienia akustycznego: Jedn. wewn. dB (A), 30/34/38/41/44
Poziom ciśnienia akustycznego: Jedn. Zewn. dB (A), 57
Poziom mocy akustycznej: Jedn. wewn. dB (A), 54
Poziom mocy akustycznej: Jedn. zewn. dB (A), 67
Wymiary: Szer x Wys X Głębokość: Jedn. wewn. Mm, 1010×315×220
Wymiary: Szer x Wys X Głębokość: Jedn. zewn. Mm, 920×699×380
Waga: Jedn. wewn. Kg, 13
Waga: Jedn. zewn. Kg, 40
Przepływ powietrza: Jedn. wewn. m3/h, 980
Dane elektryczne.
Zasilanie: Ph/V/Hz, 1Ph/230V/50Hz
Jednostka zasilana: wewnętrzna
Przekrój przewodu zasilającego: mm2, 3x2,5
Zabezpieczenie (typu C): A, 25
Przekrój przewodu między jednostkami: mm2, 4x2,5
SEER dla chłodzenia: 6,1/A++
SCOP dla grzania: 4,0/A+
Pobór mocy: Chłodzenie. kW, 2,25 (0,41~2,82)
Pobór mocy: Grzanie. kW, 2,06 (0,42~3,05)
Połączenia chłodnicze.
Czynnik chłodniczy: R32
Ilość czynnika chłodniczego: kg / EqTCO2. 1,14 / 0,770
Dodatkowa ilość czynnika powyżej Sm: g/m, 30
Maksymalna długość instalacji chłodniczej: m, 25
Maksymalna różnica poziomów: m, 10
średnica przewodów chłodniczych: Ciecz. Cale, 1/4"
średnica przewodów chłodniczych: Gaz. Cale, 1/2''
Zakres temperatur pracy: Chłodzenie. °C, -15~53
Zakres temperatur pracy: Grzanie. °C, -20~30


Dane techniczne
| Tryb pracy: | Auto, Cichy, Uśpienie |
| Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: | 30/34/38/41/44 |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie chłodzenia: | -15~53 °C |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie grzania: | -20~30 °C |
| Właściwości i funkcje: | Funkcja grzania, elektronicznie sterowany nawiew e-FLOW 3D, wbudowany moduł Wi-Fi, 8⁰C grzanie |
| Kolor | Czarny |
| Poziom hałasu jednostki zewnętrzny [dB]: | 57 |
| Gwarancja: | 5 lat (pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej) |
| Wydajność chł/grz, [kW]: | 6,81 (1,83~7,8)/6,87 (1,85~7,9) |
| Zasilanie [V~,Hz,Ph]: | 1Ph/220-240V/50Hz |
| Przyłącza rur, ciecz / gaz, [cale]: | 1/4" / 1/2" |
| Dodatkowa ilość czynnika powyżej 5 mb/s, [g/mb]: | 30 |
| Zabezpieczenie, [A]: | 25 |
| Przewody zasilające jednostka zewnętrzna, [il × mm²]: | 3 X 2,5 |
| Przewody sterujące i zasilające: jednostka zewn/wewn, [il × mm²]: | 4 X 2,5 |
| Maksymalna długość instalacji, [m]: | 25 |
| Wymiary, jednostka wewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 1010 × 220 × 315 |
| Wymiary, jednostka zewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 920 × 380 × 699 |
| Typ czynnika: | R32 |
| Waga netto wewn/zewn, [kg]: | 13 / 40 |
| Typ sprężarki: | Rotacyjna DC |
| Maksymalna różnica poziomów, [m]: | 10 |
| Do powierzchni | 65 m² |
| Moc urządzenia | 6,8 kW |
| Klasa energ. Chłodzenie | A++ |
| Klasa energ. Grzanie | A+ |
| Sterowanie Wi-Fi | Tak |
| Grzanie przy | -20°C |
| Wykończenie | Połysk |
| Szerokość jedn. wew. | 101 cm |

