Klimatyzator ścienny Vesser WTE PRO+ WTE 12DS / TE 12DS 3,5 kW
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klimatyzator ścienny Vesser WTE PRO+
Wygodniejszy w serwisowaniu
Łatwo zdejmowalna płyta dolna oraz klamry zamykające zamiast śrub ułatwiają dostęp do systemu kanałów parownika i wentylatora podczas serwisu i montażu skracając ich czas.
Wysoka Efektywność Energetyczna
Zastosowanie technologii „VESSER DA Inverter ALL DC” (pełnej kontroli prędkości obrotowej wszystkich podzespołów klimatyzatora), pozwala na osiągnięcie wysokiej klasy energetycznej nawet A+++ przy niskich kosztach eksploatacji.
Jonizator plazmowy
Usuwa do 90% bakterii, drobne cząsteczki kurzu oraz mikroorganizmy. Zapewnia utrzymanie odpowiedniego poziomu dodatnich oraz ujemnych jonów tlenu co wpływa na jakość powietrza (uczucie świeżości), a przez to poprawę samopoczucia i lepszą koncentrację.
Lampa UV-C
Wbudowana dioda LED UV-C umieszczona na parowniku zabija bakterie i wirusy uszkadzając ich DNA.
Technologia nawiewu powietrza SSF
Dzięki perforowanym oraz wyprofilowanym żaluzjom uzyskujemy delikatnie rozproszony nawiew powietrza.
Inteligentny nawiew powietrza
Specjalna konstrukcja żaluzji sprawia, że w trybie chłodzenia powietrze maksymalnie kierowane jest ku górze. Ulepszony nawiew powietrza w trybie grzania jeszcze lepiej rozprowadza ciepłe powietrze w pomieszczeniu. Większe żaluzje tworzą efekt *Coandy, dzięki czemu powietrze nawiewane jest dłuższym i szerszym strumieniem.
Wbudowany moduł wifi
Obsługa klimatyzatorów z poziomu urządzeń mobilnych (dzięki dedykowanym aplikacjom) pozwala na ustawienie przez WI-FI dowolnych parametrów pracy urządzenia w cyklu dziennym, tygodniowym lub zaprojektowanie dedykowanych scenariuszy pracy.
Cechy urządzenia:
Klimatyzator ścienny Vesser WTE PRO+ to urządzenie które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników .Łączy w sobie nowoczesny i elegancki wygląd z bardzo szerokim wachlarzem funkcji i nowoczesnych rozwiązań technicznych (nie spotykanych dotąd w klimatyzatorach) Jednym z nich aby utrzymać wysoką jakość powietrza w pomieszczeniu jest zastosowanie innowacyjnego rozwiązania czyli lampy LED UV-C która zabija bakterie ,wirusy i drobnoustroje uszkadzając ich DNA.W trosce o nasze zdrowie urządzenie wyposażono również w nowoczesny Jonizator Plazmowy generujący jony dodatnie i ujemne Dzięki nowoczesnemu kształtowi żaluzji pionowych z mikrootworami uzyskujemy delikatny i przyjemny powiew chłodnego powietrza w całym pomieszczeniu. Zaletą tego modelu jest możliwość pracy w trybie grzania przy temperaturach powietrza zewnętrznego do -25°C co czyni go doskonałym źródłem ciepła.Możliwość obsługi zdalnej przez moduł Wi-Fi ,inteligentna kontrola temperatury przez wbudowany czujnik w pilocie (I FEEL) i wiele innych dodatkowych rozwiązań opisanych wcześniej sprawiają że model ten jest PRO-fesjonalnym urządzeniem w klasie klimatyzatorów ściennych.


Dane techniczne
| Tryb pracy: | Auto, Cichy, Uśpienie |
| Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: | 21/24/32/31/42 |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie chłodzenia: | -15 – 53 °C |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie grzania: | -25 – 30 °C |
| Właściwości i funkcje: | Wygodniejszy w serwisowaniu, Wysoka Efektywność Energetyczna , Jonizator plazmowy, Lampa UV-C, Technologia nawiewu powietrza SSF, Inteligentny nawiew powietrza, Wbudowany moduł wifi |
| Kolor | Biały |
| Poziom hałasu jednostki zewnętrzny [dB]: | 49 |
| Gwarancja: | 5 lat (pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej) |
| Wydajność chł/grz, [kW]: | 3,51 (1,0~4,6) / 3,8 (1,0~4,9) |
| Zasilanie [V~,Hz,Ph]: | 1Ph/220-240V/50Hz |
| Przyłącza rur, ciecz / gaz, [cale]: | 1/4" / 3/8" |
| Dodatkowa ilość czynnika powyżej 5 mb/s, [g/mb]: | 20 |
| Zabezpieczenie, [A]: | 16 |
| Przewody zasilające jednostka zewnętrzna, [il × mm²]: | 3 X 1,5 |
| Przewody sterujące i zasilające: jednostka zewn/wewn, [il × mm²]: | 4 X 1,5 |
| Maksymalna długość instalacji, [m]: | 25 |
| Wymiary, jednostka wewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 820 x 195 x 306 |
| Wymiary, jednostka zewnętrzna, [s × g × w], [mm]: | 795 x 305 x 549 |
| Typ czynnika: | R32 |
| Waga netto wewn/zewn, [kg]: | 9,5 / 25 |
| Typ sprężarki: | Rotacyjna DC |
| Maksymalna różnica poziomów, [m]: | 10 |
| Do powierzchni | 35 m² |
| Moc urządzenia | 3,5 kW |
| Klasa energ. Chłodzenie | A+++ |
| Klasa energ. Grzanie | A++ |
| Sterowanie Wi-Fi | Tak |
| Jonizator | Tak |
| Lampa UV | Tak |
| Grzanie przy | -25°C |
| Wykończenie | Połysk |
| Szerokość jedn. wew. | 82 cm |

